Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Yüzlerce Bisiklet Fişekhane’de Buluşuyor

Yüzlerce Bisiklet Fişekhane’de Buluşuyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
4 0

İstanbul’un kültür-sanat, gastronomi ve yaşam alanındaki buluşma noktası Fişekhane, 2021 yılında başlayan Fişekhane Bisiklet Buluşmalarına bu yıl da ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Fişekhane; kültür-sanat, gastronomi ve yaşamın yanında sportif etkinlikleriyle de adından söz ettiriyor. Yarı profesyonel bisikletçilere yönelik hayata geçen ‘Fişekhane Bisiklet Buluşmaları’ 30 Haziran’da başlıyor.

Katılımın ücretsiz olduğu Fişekhane Bisiklet Buluşmaları, 30 Haziran’da gerçekleşecek ilk buluşmanın ardından, 7 Temmuz, 14 Temmuz ve 21 Temmuz’da bisiklet severlerle birlikte olacak. Yol bisikleti süren yarı profesyonel kişilere yönelik düzenlenen etkinlikte, katılımcılar dört pazar sabahı; 06.45’de Fişekhane’de buluşacak ve 07.00’de Fişekhane’den start alacaklar. Ardından Florya ve Sarayburnu’na uzanacak iki saatlik sürüşün ardından tekrar Fişekhane’de finish yapacaklar.

Kültür-sanat, gastronomi ve yaşamın yanında sportif etkinlikleriyle de adından söz ettiren Fişekhane’nin çok sevilen etkinliği için yapmanız gereken fisekhane.com adresinden kaydınızı yaptırmak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir