Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Yenişehir Belediyesi 19 Mayıs Ayak Tenisi Turnuvası düzenliyor

Yenişehir Belediyesi 19 Mayıs Ayak Tenisi Turnuvası düzenliyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Turnuvada dereceye giren ekiplere toplamda 22 bin 500 TL ödül verilecek. Şampiyon olan kadro Türkiye finallerine katılarak,  Mersin’i temsil edecek.

Yenişehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek 19 Mayıs Ayak Tenisi Turnuvası heyecanı başlıyor.  Turnuvada yer alan 16 kadro, 3 as ve 2 yedek oyuncudan oluşan takımlarıyla, turnuva müddetince rekabet dolu müsabakalarda çaba edecek. 

16-19 Mayıs tarihleri ortasında Yenişehir Belediyesi Özgecan Aslan Spor Tesisleri’nde düzenlenecek turnuvada birincilik mükafatı 10 bin TL, ikincilik mükafatı 7 bin 500 TL, üçüncülük mükafatı ise 5 bin TL olarak belirlendi.  Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın ruhuna ve değerine yakışan bir aktiflik olacak. Bu cins etkinliklerle gençlerimize spor sevgisini aşılayarak, sağlıklı ve faal bir hayatı teşvik etmeye devam ediyoruz.

Yenişehir’de gayret edecek olan gençlerimiz ülkemizi ulusal finallerde temsil etme fırsatı kazanacak. Turnuvada yarışacak tüm kadrolara muvaffakiyetler diliyor, herkesi bu heyecan dolu turnuvaya davet ediyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir