Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Vodafone Her Şey Yanımda’dan “Baktıran Kasım Fırsatları”

Vodafone Her Şey Yanımda’dan “Baktıran Kasım Fırsatları”

gelenekselhaber gelenekselhaber -
4 0

Dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda, Kasım ayı boyunca pek çok kategoride binlerce eser kampanyalı olacak. “Baktıran Kasım Fırsatları” temasıyla düzenlenecek kampanyalardan Vodafone’lu olsun olmasın herkes yararlanabilecek.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerinin online alışveriş gereksinimini karşılamak maksadıyla hayata geçirdiği Her Şey Yanımda’da, Kasım ayı boyunca çeşitli kampanyalar düzenliyor. Toplam 14 kategoride bini aşkın mağaza tarafından 5 milyona yakın eserin sunulduğu Vodafone Her Şey Yanımda’da “Baktıran Kasım Fırsatları” temasıyla düzenlenecek kampanyalarda yüksek oranlarda indirimler uygulanacak. Elektronik, Süpermarket, Anne-Bebek, Giysi, Petshop, Şahsî Bakım ve Kozmetik üzere pek çok kategoride binlerce eser kampanyalı olacak.

 

Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Yusuf Aysal, şunları söyledi:

“Türkiye’de birinci kere tüm kategorilerde hizmet veren dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda’da müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, süratli ve kolay bir biçimde yapma imkânı sunmaya devam ediyoruz. Vodafone’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren ya da web sitemizi ziyaret eden herkes platformumuzu kullanabiliyor ve avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabiliyor. Kasım ayında da çeşitli kampanyalar düzenliyoruz. Her yaşa ve kitleye hitap edecek bu kampanyalarda müşterilerimize yüksek oranlarda indirimler sunacağız. Herkesi kampanyalarımızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

 

Kasım ayına özel faydalar

Vodafone Her Şey Yanımda’da Kasım ayına özel yararlar da sunulacak. Buna nazaran, müşterilerin yıl boyunca güzel fiyatlara almak için bekledikleri, en çok aranan eserlerde yüzde indirimlerin yanı sıra “Tek Fiyat” ve “Çok Al, Az Öde” üzere farklı tipte kampanyalar olacak. Müşterilere ilgilerini çekebilecek kategori ve eserlerde kullanabilecekleri kuponlar verilecek. Vodafone Yanımda uygulaması içindeki Vodafone Cüzdanım özelliğini deneyimleyebilmeleri için Yanımda Puan kampanyası olacak. Garanti BBVA kredi kartlarıyla yapılacak 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde 2 ay taksit erteleme imkânı sunulacak.

 

Mevcut avantajlar devam edecek

Vodafone, Kasım ayı tekliflerine ek olarak Vodafone Her Şey Yanımda müşterilerine özel avantajlar sunmaya da devam edecek. Bu kapsamda, yalnızca Vodafone’lulara özel olarak, 150 TL ve üzeri siparişlerde haftalık 5 GB ikram internet yararı sunulacak. Tüm müşteriler için 150 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz olacak, alışverişi faturaya yansıtma kolaylığı sağlanacak. Ayrıyeten, kredi kartlarında peşin fiyatına taksit imkânı sunulacak.

 

Şans oyunları sürecek

Kasım ayında Vodafone Her Şey Yanımda’nın ağır ilgi gören Çekiliş Yanımda ve Talihini Hafriyat oyunları da oynanabilecek. Müşteriler, Çekiliş Yanımda ile öteki e-ticaret platformlarıyla ortak havuzdaki çekilişlerin biletlerine ulaşırken, Bahtını Hafriyat ile farklı fiyatlarda farklı mükafatlar veren biletler alıp puan kazanabilecek ve bunları sonrasında Vodafone Her Şey Yanımda siparişlerinde ya da yeniden Talihini Hafriyat oyununda kullanabilecek.

 

Farklı kategorilerde yaklaşık 5 milyon ürün 

Vodafone Her Şey Yanımda’da Cep Telefonları, Elektronik, Dijital Servisler ve Oyun, Süpermarket, Kozmetik ve Şahsî Bakım, Anne-Bebek, Moda, Ayakkabı-Çanta-Aksesuar, Ev-Yaşam, Hobi-Ofis-Kırtasiye, Spor ve Outdoor, Pet Shop, Oto Aksesuar ve Altın-Pırlanta olmak üzere farklı kategorilerde yaklaşık 5 milyon eser sunuluyor. Toplamda binden fazla mağazanın faaliyet gösterdiği Vodafone Her Şey Yanımda, bugüne kadar yaklaşık 170 milyon kere ziyaret edildi. Toplam 37 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaşan platformun müşteri sayısı ise 2 milyona yaklaştı. 

 

Vodafone hakkında

Vodafone, Avrupa ve Afrika’nın en büyük telekom şirketidir. Daha âlâ bir gelecek maksadıyla, bireylerin hayat kalitesini artıran, kritik bölümlerde dijitalleşmeyi sağlayan, kapsayıcı ve sürdürülebilir dijital toplumları mümkün kılan teknolojileri sunuyoruz.

17 ülkede 300 milyonu aşkın müşteriye taşınabilir ve sabit bağlantı hizmetleri sunuyor, 46 ülkede daha taşınabilir ağlarda iş iştirakleri yürütüyoruz. Birebir vakitte, Objelerin İnterneti (IoT) alanında dünya başkanı bir şirket olarak, 175 milyonu aşkın aygıt ve platformu birbirine bağlıyoruz. Afrika’nın en büyük finansal teknoloji platformu Vodacom Finansal Hizmetler ve M-Pesa ile 7 ülkede 73 milyonu aşkın şahsa hizmet veriyoruz.

2040 yılına kadar net sıfır emisyona ulaşmak ve çevresel etkimizi azaltmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birebir formda, müşterilerimize de 2030 yılına kadar 350 milyon ton karbon emisyonunu azaltmada yardımcı oluyoruz. Ayrıyeten, 2025 yılına kadar şebeke atıklarımızın yüzde 100’ünü tekrar kullanma, yine satma ya da geri dönüştürme maksadımız doğrultusunda, aygıt atıklarının azaltılmasına yönelik aksiyonlarımıza devam ediyoruz. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir