Victory Professional Care’in başarısı ödül getirdi

5. Altın Ege Mükafatları, görkemli bir gece ile sahiplerini buldu. Victory Professional Deva, 5. Altın Ege Ödülleri’nde İzmir’e Bedel Katan Marka mükafatına layık görüldü. İzmir Tepekule Kongre Merkezi’nde Hasret Yıldız’ın sunumuyla gerçekleştirilen görkemli geceye İzmir’in değerli isimleri büyük ilgi gösterdi.

Estrella Medical Group ana sponsorluğunda gerçekleştirilen merasimle 5. Altın Ege Mükafatları sahiplerini buldu. Bostanlı Esnaf Endüstrici ve İşadamları Derneği’nin (BESİAD) heyet başkanlığında belirlenen mükafatlar Life Enjoy Business Mecmuası İmtiyaz Sahibi Murat Kaplan tarafından takdim edildi.

Gecenin gümüş sponsorluğunu ise Victory Professional Deva, Ertanlar Besin, Omega Şirketler Kümesi, Eden Rezidans, Demirsel İnşaat ve Olgun Olça İnşaat ve Otomotiv üstlendi.

Özlem Yıldız ve Murat Kaplan’ın esprili diyalogları ile renklenen gece Sevdim Selkuşu’nun güçlü sahne performansı ile sona erdi.

Gecede ödül kazanan genç iş insanı Anıl Bahçe, başarılı futbol mesleğini yaşadığı sakatlık nedeniyle bırakmak zorunda kalınca kendi markalarını daha güzel yerlere getirmek için iş hayatına geri döndü. Babası ile yüzlerce eser üreten firma, onlarca yıllık deneyim ve gençlik gücü ile kesimde emin adımlarla ilerliyor.

Çocukluktan itibaren babası ile kurduğu Victory markası ile büyüyen Anıl Bahçe, futbola olan merakı nedeniyle futbolcu oldu. Başarılı futbol mesleğini sakatlanınca bırakmak zorunda kalan Anıl Bahçe, büsbütün Victory markasına odaklanıp şirketi daha âlâ bir pozisyona getirmek için babasıyla güçlerini birleştirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*