Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. UPS’ten Satıcılar İçin Black Friday’e Hazırlık Rehberi

UPS’ten Satıcılar İçin Black Friday’e Hazırlık Rehberi

gelenekselhaber gelenekselhaber -
6 0

 

UPS’ten Satıcılar İçin Black Friday’e Hazırlık Rehberi

UPS, ‘Black Friday’e Hazırlık Rehberi’ ile satıcıların Black Friday periyodunu kıymetlendirerek işlerini geliştirmelerine ve satışlarını artırmalarına katkı sağlıyor. 24 Kasım Black Friday günü ve öncesi kampanya süreçlerini gerçek yönetmek için ipuçları ve yönlendirmeler içeren rehber ile UPS, müşterilerinin ağır alışveriş devrinde gerçek yönlendirme ile satışlarını artırarak büyümelerine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Türkiye’de ve tüm dünyada indirim ve alışveriş devri olarak nitelendirilen ‘Kara Cuma’ olarak da bilinen Black Friday, indirimler, kampanyalar ve dikkat cazibeli promosyonlarla hem fizikî mağazalarda hem de e-ticaret platformlarında büyük bir hareketliliğe sahne oluyor. Yenilikçi tahlilleriyle süratli, sağlam ve sürdürülebilir lojistik hizmetler sunan UPS, ulusal ve milletlerarası ticareti kolaylaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda şirket, müşterilerinin tüketici davranışları ve tercihleri doğrultusunda trendleri takip ederek fırsatları değerlendirmeleri, çevik kalmaları ve e-ticaret operasyonlarını daima optimize ederek değişen pazar şartlarına ahenk sağlamalarına dayanak oluyor. UPS, Black Friday’e Hazırlık Rehberi ile ağır hareketliliğin yaşandığı bu devirde müşterilerine rekabet avantajı elde etmeleri için izlemeleri gereken adımları sunuyor. 

UPS Türkiye Ülke Müdürü Engin Kolat, “UPS olarak, Black Friday üzere ağır hareketliliğin yaşandığı periyotlarda de her vakit olduğu gibi müşterilerimizin işlerine ve ihracatlarına odaklanmaları için muhtaçlık duydukları sürat, inanç ve uzmanlığı sağlamaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin e-ihracat ve e-ticaret süreçlerinde önlerine çıkabilecek manileri evvelce görebilmeleri ve fırsatları da birebir biçimde değerlendirebilmeleri için emniyetli bir iş ortağı olarak yanlarında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

UPS Black Friday’e Hazırlık Rehberi, tanıtıma yatırım yapılması, stok takibi, cazip teklifler ve teslimat alternatifleri sunulması, emniyetli lojistik dayanağı alınması ve eser iadelerine karşı hazırlıklı olunması üzere dikkat edilmesi gereken mevzularda satıcılara yol gösteriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir