Türkiye Sigorta’dan Riskli Hastalıklara Özel Kampanya

Türkiye Sigorta’dan Riskli Hastalıklara Özel Kampanya

Türkiye Sigorta, Riskli Hastalıklar Sıhhat Sigortaları’nda 15 Kasım’a kadar yüzde 25 indirim uyguluyor. Kampanya kapsamında Riskli Hastalıklar Sigortaları teminatı içerisindeki riskli hastalıklardan birine yakalanılması durumunda sigortalıya tazminat ödemesi yapılırken, 40 yaş üstü bayanlar fiyatsız Mamografi hizmetinden, erkekler ise PSA testinden faydalanabiliyor.

İnsan hayatını kıymetli ölçüde etkileyen, yüksek tedavi maliyetleri olan ve ömür kalitesini düşüren riskli hastalıklar konusunda tedavi ve takviye sigorta paketleri ile paydaşlarının her vakit yanında olan Türkiye Sigorta; Bayanlara Özel Riskli Hastalıklar Sigortası, Riskli Hastalıklar Tedavi ve Dayanak Sigortası ve Genişletilmiş Riskli Hastalıklar Sigortası’ndan faydalananlara özel Kasım ayının 15’ine kadar yüzde 25 indirim uyguluyor. Kampanya devri içerisinde 18 – 59 yaş aralığındaki bireyler bu sigortalardan faydalanabiliyor. 

Türkiye Sigorta’nın düzenlediği özel indirimli Riskli Hastalıklar Sigortası eserlerinin kapsamında kanser, kalp krizi, organ nakli üzere teminatlar yer alıyor. Bayanlara Özel Riskli Hastalıklar Sigortası ise rahim ağzı kanseri, göğüs kanseri üzere bayanlara has riskli hastalıklara teminat veriyor. Paketlerden rastgele birini alan 40 yaş ve üzeri bireyler için Mamografi ve PSA Testi hizmeti de fiyatsız olarak sunuluyor.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*