Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Tüketicinin zihninde yer almanın yolu yerel zincirlerden geçiyor

Tüketicinin zihninde yer almanın yolu yerel zincirlerden geçiyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Türkiye’nin en büyük süt ve süt eserleri markalarından Teksüt, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Ankara Şubesi tarafından 08 Mayıs’ta Hilton Garden Inn Gimat’ta gerçekleşecek aktiflikte yer alacak, Tematik Sponsor olarak takviye verecek.

Organize perakende bölümüne eser ve hizmet sağlayan firmalarla mahallî zincir marketleri bir ortaya getiren Lokal Zincirler Buluşuyor Lokal Zincirler Buluşuyor tertibinin Ankara aktifliği, 8 Mayıs 2024 tarihinde Hilton Garden Inn Gimat’ta, kesim paydaşlarını bir ortaya getirecek. Teksüt, aktiflik kapsamında ziyaretçilere üstün Teksüt lezzetini ve büyüyen eser yelpazesindeki eserlerini tanıtacak, yenilikler hakkında bilgi verecek.  

Teksüt Satış Yöneticisi Murat Keleş üreten, ülkemize paha katan markaların lokal marketler aracılığı ile geniş kitlere ulaşmasını sağlayan perakende kesiminin buluşmalarına katılmaktan, takviye vermekten keyifli olduklarını lisana getirdi. Teksüt olarak her yıl tertipli bir biçimde yatırımlara devam ettiklerini, eser gamını geliştirerek yeni eserleri tüketicilerin beğenisine sunduklarını belirtti. Murat Keleş şöyle devam etti: “Hem yatırım hem de pazarlama çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Türkiye’de sofraların bir kesimi olmak, beğenilen ve sevilen bir marka haline gelebilmek bizim için gurur verici. Her yaştan tüketiciye süt ve süt eserlerini sevdirmenin yolunu arıyoruz. Kaliteden ödün vermeden sürdüğümüz çalışmaların sonucu sofralarda inançla yer alabilmek oluyor. ”

Yerel zincirler tüketiciyle bir ortaya gelmenin en değerli yollarından biri 

Murat Keleş, Teksüt olarak hem Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun hem de  TPF tarafından düzenlenen Mahallî Zincirler Buluşuyor etkinliklerinin takipçisi olduklarını vurguladı. Türkiye pazarında müşteriye ulaşmanın en kıymetli araçlarından birinin lokal zincirler olduğunun altını çizen Murat Keleş, bir markanın kaliteli ya da bilinir olmasının kâfi olmadığını birebir vakitte tüketici ile yanlışsız kanallar üzerinden alışveriş içinde olması gerektiğini de paylaştı. Lokal zincirlerin  tüketicilerin zihnine ve sofrasına ulaşmanın en gerçek yollarından biri olduğunu söyledi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir