Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. TEKNOFEST’te Ulaşım BinBin’le Sağlanıyor

TEKNOFEST’te Ulaşım BinBin’le Sağlanıyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Kısa aralıklı seyahatlerde çevreci ve pratik bir ulaşım alternatifi sunan BinBin, İstanbul’da başlayan dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Şenliği TEKNOFEST’te, misyonlu grupların ve Turkcell takımının alan içerisindeki ulaşım muhtaçlığına tahlil oluyor.

27 Nisan – 1 Mayıs tarihleri ortasında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek aktiflikte, BinBin standına uğrayan teknoloji severleri ise sürpriz armağanlar bekliyor.

Mikromobilite alanında teknoloji üreten, çevreci ve pratik ulaşım tahlilleri sunan teknoloji şirketi BinBin, Türkiye’den binlerce teknoloji meraklısının akın ettiği TEKNOFEST heyecanına bir defa daha ortak oluyor. Geçtiğimiz yıl aktifliğe katılan tüm iştirakçilere fiyatsız ve inançlı ulaşım sağlayan BinBin, 1 Mayıs’a kadar Atatürk Havalimanı’nda sürecek etkinliklerde misyonlu grupların gereksinimini karşılamak için alanlarda yer alıyor. Havalimanındaki etkinliklerde misyonlu gruplara fiyatsız olarak e-scooter hizmeti sunan BinBin, ayrıyeten standında da teknoloji severlere pek çok sürpriz armağan sunuyor.

“TEKNOFEST grubu BinBin ile güvende” 

BinBin CEO’su Kadir Abdik, ülkemizde ulusal teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik ehemmiyete sahip kurum ve kuruluşların paydaşlığında düzenlenen TEKNOFEST’te bu yıl da yer almaktan gurur duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Başta ülkemiz olmak üzere dünya çapında sunduğumuz sürdürülebilir mikromobilite ulaşım çözümlerini TEKNOFEST üzere gençleri bilim ve teknolojiyle buluşturan böylesine değerli bir aktiflikte büyük emekler vererek vazife alan takımlar için sağlamaktan memnunluk duyuyoruz. Bu yılki hizmetimizle hem şenlik takımlarının hem de değerli Turkcell takımının TEKNOFEST heyecanına ortak oluyor hem de BinBin ile konforlu bir sürüş tecrübesi yaşatıyoruz. Ayrıyeten aktifliğe katılan ziyaretçilerin de BinBin keyfini sürmesine imkan sağlıyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir