Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. TEB’den emekli çiftçilere 14.000 TL’ye varan promosyon

TEB’den emekli çiftçilere 14.000 TL’ye varan promosyon

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

TEB, emekli maaşını TEB’e taşıyan ÇKS (Çiftçi Kayıt sistemi) sahibi çiftçi müşterilerine yönelik yeni emekli kampanyasını başlattı. Emekli maaşını 36 ay boyunca TEB’den almayı taahhüt eden ve Harman Kart ve Kredili Mevduat Hesabı (KMH) sahibi emekli maaş müşterileri 14.000 TL’ye varan nakit promosyon kampanyasından faydalanabilecek. 

TEB’in emekliler için özel müşteri sınırı bulunuyor

Emekli müşterileri için özel müşteri hizmet sınırı bulunan TEB, emeklilerin 0 850 222 00 91 no’lu  hattan ve CEPTETEB İnternet Şubesi ile Taşınabilir Uygulaması’ndan yapacakları EFT/FAST ve Havale süreçlerinden fiyat almıyor. TEB şubelerinde öncelikli hizmet, kredi kartı fiyat muafiyeti, emekli maaş müşterilerine özel avantajlı oranlarla muhtaçlık kredisi, günlük nakit çekim imkanı sunan Becerili Hesap ile birikimlerine avantajlı faiz ve ATM’lerden yüksek çekim limiti TEB’in emeklilere özel paketinde sunduğu hizmetler ortasında yer alıyor. Çiftçi müşteriler ziraî faaliyetleri için temel girdilerin temininde değerli bir rol oynayan ve faizsiz periyot avantajı ile geri ödeme imkânı sunan TEB Harman Kart’a avantajlarla sahip olabiliyor. Ayrıyeten, TEB’in dalın öncü kurumlarıyla gerçekleştirdiği iş birlikleri kapsamında alışverişlerinde 5 aya varan vade ve sıfır faiz avantajından da yararlanabiliyorlar.

Cepten yahut internet şubesinden kolaylıkla müracaat yapılabiliyor

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler şubeyi ziyaret etmelerine gerek kalmadan taşınabilir ya da internet şubeden müracaatlarını yapabilirler. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgiye teb adresinden ulaşılabilir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir