Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. TEB, Corendon Airlines ve Hugin’den uçak içi satış uygulamasında iş birliği: inFlight POS

TEB, Corendon Airlines ve Hugin’den uçak içi satış uygulamasında iş birliği: inFlight POS

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Türk İktisat Bankası (TEB), Türkiye’nin birçok noktasından Avrupa’ya direkt uçuşlarla yolcu taşıyan Corendon Airlines ve ödeme sistemleri firması Hugin ile gerçekleştirdiği iş birliğini duyurdu.

Müşterilerine en uygun hizmeti verebilmek için sunduğu eserlerde süreçlerini ve altyapı  yatırımlarını daima  güçlendiren Türk İktisat Bankası (TEB), Corendon Airlines ve Hugin ile gerçekleştirdiği iş birliği ile,-uçak içi satış süreçlerini offline olarak  pratik ve süratli bir formda gerçekleştirilmesini sağlayan in-flight POS ürününü hizmete sundu. 

Corendon Airlines InFlight POS satış uygulaması sayesinde uçuş vazifelileri aygıt üzerinden ödeme alma süreçlerini süratlice tamamlayabiliyor. Aygıt üzerinden seçilen eserlerin stok denetimi anlık olarak sağlanıp, süreçler offline tamamlanabiliyor. 

Corendon satış uygulamasının yer aldığıl Inflight POS aygıtlarının tedariği TEB tarafından aygıt üzerindeki donanım güncellemeleri ve yazılım süreçleri ise Hugin, TEB ve Corendon IT gruplarıyla gerçekleştirildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir