Sevtuğ, Büyükyoncalı’yı büyüledi

Saray Belediyesi, 14 Haziran Çarşamba günü Büyükyoncalı’da halk konseri düzenledi. Konserde sahne alan ünlü müzikçi Sevtuğ, birbirinden hoş müzikleri ve süper dans performansıyla Büyükyoncalı’yı büyüledi.

 

BAŞKAN ERKİŞ: “BÜYÜKYONCALI’NIN NABZININ BİR ÖBÜR ATTIĞINI GÖRMEK BANA FARKLI BİR MEMNUNLUK VERİYOR”
Saray Belediyesi, 14 Haziran Çarşamba günü Saray Belediyesi Büyükyoncalı Ek Hizmet Binası yanında halk konseri gerçekleştirdi. Konserin açılış konuşmasını yapan Saray Belediye Lideri Özgen Erkiş, “Büyükyoncalı’nın nabzının bir diğer attığını görmek bana başka bir memnunluk veriyor. Trakya’nın her köşesinde izi bulunan, her yerine ‘Bizim Özgen’ yazmış yazdırmış bir siyasetçi olarak, Saray’ın her köşesinde bir anısı bulunan bir siyasetçi olarak Saray’ın her köşesinde ben konser vereceğim diyen bir sanatçıyı sizlere takdim ederken birincisini Atatürk Meydanı’ndan ikincisini Büyükyoncalı Meydanı’ndan gerçekleştirmiş olmanın büyük gururunu yaşıyoruz. İyi olsun.” dedi

 

SEVTUĞ BÜYÜKYONCALI’YA UNUTULMAZ BİR AKŞAM YAŞATTI
Başkan Erkiş’ten sonra sahne alan ünlü müzikçi Sevtuğ hoş sesi ve mükemmel dans performansı ile Büyükyoncalılara unutulmaz bir akşam yaşattı. Sevtuğ’un hareketli müzikleri ile yerinde duramayan Büyükyoncalılı gençlere Saray Belediye Lideri Özgen Erkiş de eşlik etti.

 

ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ
Konser sonunda Saray Belediye Lideri Özgen Erkiş, Saray Belediye Lider Yardımcısı Ahmet Tınaz, CHP Saray Belediye Meclis Üyesi Cemil Ertan ve Saray Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürü Arif Naci Öngören ile birlikte Sevtuğ’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*