Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Sevda Erginci: “Aşık olunca evde hissediyorum”

Sevda Erginci: “Aşık olunca evde hissediyorum”

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

“Uyanış: Büyük Selçuklu”nun Turna Hatun’u, “Elkızı”nın Ezo’su, “Yasak Elma”nın Zeynep’i Sevda Erginci MAG Ağustos sayısına konuk oldu. “Ne vakit âşık olsam ve bunu öteki bir pay benzetmeye çalışsam “Evde hissediyorum.” derim.” Diyen hoş oyuncu kendisine dair merak edilen pek çok soruya da yanıt verdi.  

Yıldız Kenter’le kısa mühlet de olsa çalışma fırsatı yakalamış olan hoş oyuncu Sevda Erginci, şimdilerde Tiyatro İn’in “Anne” oyununu sahneliyor. Mesleğinin kendisi için ne söz ettiğini MAG Okurlarıyla paylaşan Sevda Erginci, aşktan kendi hayatına merak edilenleri anlatıyor. Yasak Elma dizisinin bitişiyle ilgili hislerini paylaşan Erginci “Yasak Elma takımı benim ailem üzereydi; huyumun, karakterimin çok âlâ bilindiği ve tam olarak o haliyle kabul edildiğim, sevildiğim bir grup. Eda kardeşim, Melisa ve direktörlerimiz Neslihan’la Ece annem üzere geliyor hâlâ. İstediğim an ailem üzere sığınabileceğim beşerler kattı hayatıma. Onlardan ayrıldığıma üzüldüm doğal.” Dedi.

“Aşkı tanımlamaya çalışmak hem boş bir efor hem de haksızlık üzere geliyor” diyen hoş oyuncu kelamlarına şunları ekledi: “Mantıklı bir yaklaşımla çok hoş bir duyguyu kolaylaştırmak istemem fakat ne vakit âşık olsam ve bunu diğer bir pay benzetmeye çalışsam “Evde hissediyorum.” derim. Bir formda bitmesi gerektiğinde de evimden kovulmuş üzere hissederim.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir