Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Selvi Kılıçdaroğlu ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Türkiye Beslenme Saati” projesinin tanıtım programları kapsamında Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Selvi Kılıçdaroğlu ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Türkiye Beslenme Saati” projesinin tanıtım programları kapsamında Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

LÖSEV Köyü ve LÖSANTE Hastanesi’nde lösemi tedavisi gören çocuklar ve aileleriyle bir ortaya gelen Lider Çalık, “Çocuklar umuduma umut kattı. LÖSEV desteklerinizi bekliyor” diye konuştu. Kılıçdaroğlu ve Çalık günün devamında ise Araplar Aile Ömür Merkezi’ndeki depremzede aileleri ziyaret ederek onların taleplerine kulak verdi.

Beslenme Saati uygulamasını tanıtmak için Türkiye’nin dört bir yanını gezen 13. Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık ve eşi Zehra Çalık bu kere Ankara’daydı. Birinci olarak LÖSEV Köyü’nde lösemi tedavisi gören çocuklar ve anneleriyle buluşan Kılıçdaroğlu ve Çalık’a, Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş’ın eşi Nursen Yavaş da eşlik etti. Heyeti büyük bir sevgiyle karşılayan çocukların hazırladıkları özel şov ise his dolu anlar yaşattı. Şovun akabinde kompleks içerisindeki LSV Dükkan’da çocuklar için el emeği eserler yapan annelerle bir ortaya gelen Çalık ve Kılıçdaroğlu’nun bir sonraki durağı LÖSANTE Hastanesi oldu. Burada tedavi gören çocuklara geçmiş olsun dileklerini ileten Lider Çalık, “Ankara’daki LÖSEV Köyü ve LÖSANTE Hastanesi’ndeki her çocuk umuduma umut kattı. LÖSEV desteklerinizi bekliyor” dedi.

Depremzede ailelerle bir ortaya geldiler

Kılıçdaroğlu ve Çalık program kapsamında ayrıyeten, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından depremzede ailelerin kullanımına açılan ve 2 bine yakın beşere yuva olan Araplar Aile Ömür Merkezi’ni ziyaret etti. Burada depremzedelerin taleplerine kulak veren Çalık, “Ankara Büyükşehir Belediyemizin sarsıntı bölgelerinden gelen vatandaşlarımızı ağırladığı Araplar Aile Hayat Merkezi’nde yurttaşlarımızla bir ortaya geldik. Tüm toplumsal donatıların olduğu bu merkez ailelerimize nefes olmuş. Bu hoş hizmet için Büyükşehir Belediyemize ve Liderimiz Sayın Mansur Yavaş’a teşekkür ediyorum. İşte tam da bu birlik ve beraberlik ruhuyla bu güç günleri atlatacağız” tabirlerini kullandı.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir