Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimleri kapsamında Bosna Hersek Mahallesi’nde kafe ziyaretleri gerçekleştirdi

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimleri kapsamında Bosna Hersek Mahallesi’nde kafe ziyaretleri gerçekleştirdi

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Gençlere yönelik projelere öncü olan ve sağladıkları dayanaklarla her fırsatta gençlere olan inancını ortaya koyan Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, Bosna Hersek Mahallesi’nde gençlerle bir ortaya geldi.

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala saha ziyaretlerine de gece gündüz demeden devam eden Lider Pekyatırmacı’ya Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay ve AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Hakan Özer de eşlik etti.

Samimi ve sıcak ortamlarda gerçekleşen ziyaretlerde gençlerin istek ve beklentilerini dinleyen  Başkan Pekyatırmacı, gençlere itimatlarının tam olduğunu lisana getirdi. 

Başkan Pekyatırmacı ve gençlerin Türkiye’nin elektrikli birinci yerli arabası TOGG hakkındaki sohbeti keyifli anlara sahne oldu.

Başkan Pekyatırmacı,“ Her vakit gençlerimizin yanında, onların hizmetindeyiz”

Büyük ve güçlü Türkiye gayesi doğrultusunda gençleri her vakit kendilerine yol arkadaşı gördüklerini tabir eden Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı,“ Bizler gençlerimize güveniyoruz. Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti her vakit gençlerin yanında onların hizmetinde. Türkiye’de başta seçilme yaşının 18’e düşürülmesinden eğitimde, iktisatta, teknolojide, kültür ve spor üzere alanlarda atılan adımlar, gerçekleştirilen teşvik ve takviyeler ile gençlerimiz büyük bir özgüven kazandı. İnşallah gençlerimiz elde ettikleri bu kazanımları 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye verecekleri güçlü takviyeyle daha da ileriye taşıyacak. Buna olan inancımız tam” diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir