Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Sefo yeni şarkısı öncesi sosyal medyayı yine ele geçirdi!

Sefo yeni şarkısı öncesi sosyal medyayı yine ele geçirdi!

gelenekselhaber gelenekselhaber -
4 0

Her çalışması ile gündemi ele geçiren Sefo, yeni müziği öncesi tekrar toplumsal medya gündemine yerleşti. Sefo’nun, toplumsal medya hesaplarından yeni müziği “Kapalı Kapılar”ın çıkış tarihini duyurmasıyla birlikte sanatkarın hayranları hazırladıkları görüntüler ile Sefo’yu trend listelerine taşıdı.

Sefo’nun konserlerinde söylediği ve 26 Ocak’ta tüm dijital platformlarda yerini alan “Kapalı Kapılar” müziğinin kelamları başarılı rapçinin kendine, müziği Aerro’ya, masteringi ise Celil Yılmaz’a ilişkin. Sefo’nun yeni teklisinin kapak çalışması ise Arthur imzası taşıyor.

Yeni single’ın kapak görselini hayranları seçti!

Sefo toplumsal medya hesapları üzerinden “Şarkıya siz karar verdiniz, kapağını da siz seçin” notu ile iki kapak görselini paylaşarak single kapağını sevenlerinin seçmesini istedi. Böylelikle Sefo, hayranlarından gelen iletiler doğrultusunda yeni müziğinin kapağını seçmiş oldu.

Sefo’nun şimdi yayınlanmadan büyük ses getiren “Kapalı Kapılar” isimli yeni müziği 3TR6AP2 ve Sony Music Türkiye işbirliği ile 26 Ocak’ta tüm dijital platformlarda yayında.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir