Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Sanofi PharmUp Girişimcilik Programı 5. Dönem Başvuru Dönemi Başlıyor

Sanofi PharmUp Girişimcilik Programı 5. Dönem Başvuru Dönemi Başlıyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

İstanbul, 26.01.2024: Sanofi’nin sıhhat dalında katma bedel yaratacak yenilikçi fikirlerin gelişimine takviye olmak için Endeavor ile birlikte hayata geçirdiği Girişimcilik Programı PharmUp’ın 5. periyot müracaatları başladı.

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki esaslı kurumlarından Endeavor iş birliğinde gerçekleşecek 5. periyot takvimine nazaran, başvurular 21 Şubat 2024 tarihine kadar sanofi.com.tr/tr/pharmup üzerinden yapılabilecek. Yeni periyodun kategorileri Akıllı Sıhhat Aygıtları ve Diagnostik Tahliller (giyilebilir teknolojiler ve süratli test araçları), Medikal Eğitim ve İrtibat Araçları, Sağlıklı Ömür Tahlilleri, Dijital Sıhhat ve Teletıp, Bilgi İdaresi ve Analitiği, Kurumsal Dijital Dönüşüm olarak belirlendi.

Sağlık dalında hastaların hayatını düzgünleştirme ismine dijital tahliller üreten fikirlerin hayat bulduğu program PharmUp’ta seçilecek teşebbüsler, mentorluk dayanağı ve eğitimler içeren 3 aylık hızlandırma devrine başlayacak. Bu süreçte eserlerini olgunlaştıran start-up’lar, sonrasında gerçekleştirilecek Demo Day ile kesimin önde gelen isimlerine projelerini tanıtma bahtı bulacak ve Sanofi ile iş birliği fırsatı sunulacak.  Bunlara ek olarak, programa katılacak teşebbüsçüler ortasından belirlenecek şahıslar, Paris’te gerçekleşen Memleketler arası Startup ve Teknoloji Fuarı VivaTech’e Sanofi sponsorluğunda katılma imkânı bulacak.

PharmUp’ta 2019’dan beri 22 girişimciye takviye verildi

İlki 2019 yılında gerçekleşen programa, bugüne kadar toplamda 219 teşebbüsçü müracaat yaptı. Bu müracaatların içinden seçilen 22 teşebbüs PharmUp’a dahil oldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir