Rent Go ‘Yılın En İtibarlı Araç Kiralama Markası’ Seçildi

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli araç kiralama firması Rent Go, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle bu yıl 10’uncusu düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde ‘Yılın İtibarlısı’ unvanına sahip oldu.

Rent Go’nun kurulduğu günden bu yana gösterdiği performansla araç kiralama dalının birinci beş şirketi ortasında yer aldığını belirten Rent Go Genel Müdürü Köksal Öztürk, “Hem klâsik hem dijital kanallarda sıkıntısız hizmet akışı sağlayan sistemimiz ve müşteriye adanmış iş yapış formumuzun başarısı geçen yıl olduğu üzere yeniden büyük bir mükafatla teyit edildi. Kesimde geride bıraktığımız on yılda bağımsız araştırma kuruluşları tarafından tescillenmiş yüzde 100’e yakın müşteri memnuniyetine sahip araç kiralama şirketi olarak, her geçen gün daha güzel hizmet sunmak için çalışıyoruz. Ferdî müşterilerimize ek Rent Go Filo markamızla da ticari işletmelerin farklılaşan taleplerine cevap vermek için adımlar atıyoruz.  Kurum kültürümüz haline gelen müşteri memnuniyeti yaklaşımımız ve dalın ebediyen en genç araba filosu unvanını korumak için yaptığımız yatırımlarla kusursuz tecrübe süreçlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Bize bu gururu yaşatan çalışanlarımıza ve bu mükafatı almamıza vesile olan müşterilerimize yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

İtibar ve Marka Kıymet Performans Ölçümü dahilinde yapılan araştırmada markalar 9 ana kriter, 16 alt kriterde tahlil edildi.  Zihin hissesi, toplumsal sorumluluk faaliyetleri, inanç, farklılık ve tavsiye skorları üzere kriterler baz alınarak bedellendirilen Prestij ve Marka Paha Performans Ölçümü kapsamında, Rent Go halk heyeti tarafından tam not aldı.

Türkiye’nin en genç filosuna sahip araç kiralama şirketi Rent Go, pazarlama süreçlerindeki başarılı faaliyetlerini geçen yıl da alanında önde gelen kuruluşlardan aldığı ödüllerle tescillemişti.

 

Rent Go Hakkında

Rent Go, 100 yılı aşan esaslı geçmişi ile Türkiye’nin en sağlam ve önde gelen şirketlerinden biri olan Tunalar Şirketler Topluluğu’nun yüzde yüz yerli sermayeli araç kiralama markasıdır. Rent Go, Tunalar topluluğun 30 yıldan fazla kurumsal otomotiv kesimi tecrübesini, yenilikçi vizyonu ve uzman takımı ile birleştirerek, kısa müddette araç kiralama kesiminin önder oyuncularından biri haline gelmiştir.

Rent Go, yüzlerce kişilik uzman takımı, Türkiye’nin dört bir yanında, kendi yönettiği 60’ın üzerinde kurumsal ofis ile hizmet vererek, hep müşterisinin yanındadır. Rent Go’ da en büyük memnunluk; müşterilerinin memnuniyetidir. Bu gayeyle ebediyen tahlil odaklı anlayışla, şartsız müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Rent Go, tamamı sıfıra yakın, genç ve geniş araç filosu ile her zevke, her bütçeye uygun seçenekler sunar.

Rent Go, günlük kiralama hizmetinin yanı sıra Rent Go Filo yapılanması ile kurumsal şirketlere uzun devir filo kiralama hizmeti de vermektedir. Müşterilerinin gereksinimlerine her alanda tahlil bulmak gayesiyle yenilikler yapan Rent Go, Türkiye’nin birinci günlük elektrikli araç kiralama şirketi Biwatt ve elektrikli araç şarj istasyonu markası Wattarya’yı da seçili ofislerinde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

The ONE Awards Hakkında

10 yıldır aralıksız olarak düzenlenen ve vakit içinde pazarlama ile irtibat dalının en kıymetli standartlarından birine dönüşen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”, Marketing Türkiye ismine pazar ve tüketici araştırmaları konusundaki yetkinliğiyle öne çıkan Akademetre Research and Strategic Planning’in gerçekleştirdiği “İtibar ve Marka Bedel Performans Ölçümü” araştırmasının sonuçları baz alınarak gerçekleştiriliyor. 12 vilayette toplam bin 200 şahısla yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 70 kategoride yıl içinde prestijini en çok artıran markalar ve bu muvaffakiyetin en büyük paydaşları olan reklam, medya planlama ve halkla ilgiler ajansları ödüllendiriliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*