Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. QNB Finansbank, SWIFT ürünlerinden bir yenisini daha hayata geçirdi

QNB Finansbank, SWIFT ürünlerinden bir yenisini daha hayata geçirdi

gelenekselhaber gelenekselhaber -
4 0

Müşterilerine en uygun finansal eser ve hizmeti sunmak gayesi ile çalışmalarını sürdüren QNB Finansbank bu kere de SWIFT’in yeni eseri “SWIFT GO” ile yurtdışı para transferlerine aracılık eden bankalar ortasına katıldı. Hukuksal ve ferdî müşterilerin süratli, öngörülebilir ve rekabetçi fiyatlara sahip düşük kıymetli memleketler arası ödemeleri direkt banka hesaplarından göndermelerini sağlayan bir hizmet olan SWIFT GO ile QNB Finansbank, 10 bin dolar ve 10 bin Euro ya kadar yurtdışı transfer süreçlerinin alıcıya kesintisiz ve süratli bir halde ödenmesine imkan sunuyor.

Bunun yanı sıra müşteriler, sabit muhabir masrafı ile süreç yapabilme avantajını elde ediyor. Bu uygulamayla; süreç esnasında muhabir ve lehdar banka da Swift GO üyesi ise sistemin uygun muhabir rotasını bulması durumunda müşteriye tercih sunularak sürecin Swift GO olması mümkün hale geliyor. Ödenen fiyat karşıya kesintisiz olarak geçebiliyor. Üstelik müşteriye sonrasında ek bir fiyat yansıtılmıyor.

QNB Finansbank OBİ & Ticari Bankacılık ve Nakit İdaresi ve Dış Ticaretten sorumlu QNB Finansbank Genel Müdür Yardımcısı Engin Turhan şunları söyledi: “QNB Finansbank olarak, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak finansal tahliller önceliklerimizin başında geliyor. Bu kapsamda müşterilerimizin yurtdışı para transferlerini süratli ve kolay bir halde gerçekleştirmelerine yeni bir yol açan Swift GO uygulamasına aracılık eden bankalar ortasında olmaktan ötürü memnunuz.    Teknolojik yeniliklerin yakın takipçisi bir banka olarak müşteri memnuniyetine yönelik her türlü geliştirmeye öncülük etmeye devam edeceğiz.” 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir