Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. POMEM adaylarına Büyükşehir’den özel yetenek kursu

POMEM adaylarına Büyükşehir’den özel yetenek kursu

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi; PAEM, Spor Liseleri, MSÜ, POMEM, PMYO, BESYO, Askeri Okullar ve Vazifede Yükselme üzere özel yetenek imtihanlarına müracaat yapan adaylara yönelik fiyatsız parkur ve eğitim takviyesi vermeye devam ediyor.

30. Periyot POMEM hazırlık kurslarımızı tamamlayan 17 kursiyer polis memuru olmaya hak kazanırken, 2024 yılı 31. Devir için de POMEM (Polis Meslek Eğitim Merkezleri) Özel Yetenek Sınavı’na katılmak isteyen adaylara, Büyükşehir Belediyesi’nin fiyatsız parkur hazırlık kursu kayıtları başladı.

ÜCRETSİZ KURSLAR 2 BASAMAKTAN OLUŞACAK

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki alanında uzman antrenörler eşliğinde 2024 yılı 31. Devir POMEM Polis Meslek Eğitim Merkezleri Özel Yetenek Sınavı’na katılmak isteyen gençlere yönelik fiyatsız kurslar, İzmit Atletizm Pisti’nde Kondisyon ve Hazırlık Etabı” ile başlayıp Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Vezirçiftliği Spor Salonu’ndaki Sınavlara Hazırlık ve Parkur Etabı” olmak üzere 2. evreyle devam edecek.

KURS İÇİN MÜRACAATLAR İNTERNET SİTESİNDEN

Adaylar, Büyükşehir’in https://kilavuzgenclik.kocaeli.bel.tr/OzelYetenek/Online.aspx adresi üzerinden online form doldurarak ve KPSS sonuç evraklarını yükleyerek müracaat yapabilecek. Kurs ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen adaylar, Büyükşehir’in 153 Davet Merkezini arayarak müracaat ve kurs ayrıntılarını öğrenebilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir