Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Penta Teknoloji xFusion’ın yetkili dağıtıcısı oldu

Penta Teknoloji xFusion’ın yetkili dağıtıcısı oldu

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Türkiye’nin başkan teknoloji dağıtıcısı Penta Teknoloji, dünya sunucu dalının en yenilikçi markalarından xFusion’ın dağıtımını üstlenerek eser yelpazesini genişletti. 

Penta Teknoloji, eser ve hizmet portföyünü dünyanın en büyük teknoloji markalarıyla genişletmeye devam ediyor. 40’ın üzerinde teknoloji markasını, 9 bini aşkın iş ortağı ile Türkiye’ye sunan Penta Teknoloji, son olarak dünyanın kıymetli sunucu üreticilerinden xFusion’ın yetkili dağıtıcısı oldu. Bu adımla Intel sunucu pazarındaki hissesini daha da büyüten Penta Teknoloji, xFusion aracılığıyla iş ortaklarına ve kullanıcılara güç tasarruflu bilgi süreç ağ tahlilleri ve yüksek düzeyde inançlı bilgi depolama imkanı sağlayacak. Dünyanın önde gelen dijital altyapı ve hizmet sağlayıcıları ortasında yer alan xFusion, Fortune Küresel 500 listesinde yer alan 211 şirket tarafından tercih ediliyor. Marka, 130 ülke ve bölgede telekom, finans, internet kesimlerine, kamu kuruluşlarına ve özel şirketlere hizmet veriyor. 

Fatih Erünsal: “Veriyi inançlı depolama muhtaçlığı giderek artıyor” 

xFusion ile gerçekleşen iş birliğinin pek çok bölüme yeni bir soluk getireceğini belirten Penta Teknoloji Genel Müdürü Fatih Erünsal, şunları söyledi: “Bugün tüm bölümlerde ve hizmet alanlarında, sürdürülebilirliği sağlamak için temel gereksinimlerimizin başında teknoloji geliyor. Holdinglerden küçük ölçekli işletmelere kadar tüm firmalar, sürdürülebilirliğin dijitalleşme ile mümkün olduğunun farkındalar ve bu noktada güvenlik ve altyapı yatırımlarını artırıyorlar. Mobilitenin her geçen gün değerini artırdığı bu periyotta gerek şirketler gerek çalışanlar için işlerini uzaktan yürütürken süratli erişim kadar, bilgiyi inançlı depolama muhtaçlığı da büyük kıymet arz ediyor. Bu gereksinime bağlı olarak da sunucular, kurumsal hayatın vazgeçilmez ögeleri ortasına girdi. Kurumsal alanda firmaların muhtaçlıkları doğrultusunda xFusion ile eser yelpazemizi genişletmekten memnunuz. xFusion’ın yüksek kaliteli eserleri ve yenilikçi bakış açısıyla sunucu pazarına yeni bir soluk getireceğini öngörüyoruz. İş ortaklarımızın da xFusion’ın sunduğu avantajlarla eser portföylerini genişletmelerine ve daha fazla kullanıcıya ulaşmalarına katkı sağlayacağız.” 

xFusion Avrasya CEO’su Liu Yu: “Türkiye’deki büyüme amaçlarımıza Penta Teknoloji rehberlik edecek”

XFusion Avrasya CEO’su Liu Yu ise Penta Teknoloji ile gerçekleştirdikleri muahedenin kıymetini şu sözlerle lisana getirdi: “Türkiye pazarına açılma amacıyla 2022’de birinci adımlarımızı atarak İstanbul ve Ankara’daki ofislerimizi açtık. Geleceğe yönelik gelişme amacımız doğrultusunda Penta Teknoloji ile bizim için büyük değer taşıyan dağıtıcılık mutabakatını imzalamaktan memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’deki kullanıcılara yüksek kaliteli akıllı bilgi süreç eserlerini, tahlillerini ve hizmetlerini Penta Teknoloji ile birlikte sunmaya hazırız.” 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir