Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Papara’dan yeni sigorta ürünü: Seyahat Sağlık Sigortası

Papara’dan yeni sigorta ürünü: Seyahat Sağlık Sigortası

gelenekselhaber gelenekselhaber -
5 0

Cep Telefonu ve Evcil Hayvan Sigortası’ndan sonra sıra Seyahat Sağlık Sigortası’nda

Finansal teknoloji şirketi Papara, Seyahat Sağlık Sigortası ürününü duyurdu. Kullanıcılara iki farklı plan seçeneğiyle Seyahat Sağlık Sigortası satın alma olanağı sunan ürün, Papara’nın sigorta kategorisindeki üçüncü ürünü oldu.

Schengen Vizesi başvurularında zorunlu tutulan seyahat sağlık sigortası için yenilikçi bir çözüm duyuruldu. 2022’de sigorta aracılığı alanında bir şirket kurarak 15 milyonu aşkın kullanıcısına yenilikçi sigorta ürünleri de sunmaya başlayan finansal teknoloji şirketi Papara, Seyahat Sağlık Sigortası ürününü tanıttı. Yeni ürünle Papara kullanıcıları, uygulamalarını kullanarak birkaç adımda diledikleri tarih aralığında geçerli olacak Seyahat Sağlık Sigortasını iki farklı plan seçeneğiyle satın alabilir hale geldi. 

Plan alternatifleri, kapsamı ve deneyimiyle farklılaşıyor

Papara’nın okunması gereken uzun belgelerle, karmaşık kapsamlarla, onlarca imzayla özdeşleşen sigorta ürünlerini daha kolay bir kullanıcı deneyimiyle sunabilme yaklaşımıyla hayata geçirdiği Seyahat Sağlık Sigortası ürünü, Seyahat Sağlık ve Premium Seyahat olmak üzere iki farklı plan içeriyor. Seyahat edecekleri bölgeyi ve tarihleri seçen, sigortalanacak kişinin bilgilerini giren kullanıcılar, teklifleri görerek iki plandan birini seçebiliyor.

Seyahat Sağlık Sigortası 30 bin avroya kadar tıbbi tedavi hizmetleri, COVID-19 ve bulaşıcı hastalığa yakalanılması, 60 avroya kadar acil diş tedavisi masrafları ve yarışmalar hariç kayak yaparken yaşanabilecek kazaların tedavi giderleri gibi başlıkları kapsarken; Premium Seyahat Sigortası, seyahat eden kişileri pasaport veya bilet kaybı, uçuş kaçırma, bagaj kaybolması gibi risklerden de koruyor. Ayrıca Premium Seyahat Sigortası’nda hukuki yardım ve idari asistans gibi hizmetler de kapsam dahilinde sunuluyor. Üstelik Papara kullanıcıları, Papara’dan Seyahat Sağlık Sigortası satın aldıklarında Papara’nın harcadıkça kazandıran programı Cashback ile %5 anında nakit kazanıyor. Papara, kullanıcılarına çok yakında kredi kartına taksit seçeneğiyle Seyahat Sağlık Sigortası alma olanağı da sunacak. 

Yenilikçi sigorta ürünleri yolda

Seyahat Sağlık Sigortası, daha önce ekran kırılması ve diğer hasarları kapsayan Cep Telefonu Sigortası ve Türkiye’deki tüm veterinerlerde geçerli Evcil Hayvan Sigortası’nı duyuran Papara’nın üçüncü sigorta ürünü oldu. Şirket, önümüzdeki dönemde Konut Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası gibi sigorta ürünlerini daha iyi deneyimler ve yenilikçi bir yaklaşımla sunmaya devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir