Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Osmangazi Belediyespor’da Fatih Karayılan dönemi

Osmangazi Belediyespor’da Fatih Karayılan dönemi

gelenekselhaber gelenekselhaber -
3 0

Osmangazi Belediyesi’ne ilişkin Sukaypark Tesisleri’nde gerçekleştirilen Osmangazi Belediyespor Harika Genel Şura Toplantısı’na kulübün evvelki periyot ve yeni devir yöneticileri katıldı.

İstiklal Marşı ve hürmet duruşu ile başlayan kongrede, faaliyet ve denetim kurulu raporu okunarak kabul edildi. Daha sonra gerçekleştirilen açık oylamada kulübün yönetim kurulu üyeleri ve denetim kurulu üyeleri belirlendi. Tek liste halinde yapılan oylamada Fatih Karayılan yeni lider seçildi.

Fatih Karayılan başkanlığındaki yeni idare heyetinde; Burak İleri, Hasret Bodur, Kemal Yetişen, Bülent Akça, Kemal Güzelvardar, Sinan Nergiz, Bakır Taşer, Aykut Büyükdere yer alırken, denetim kurulu ise Erdinç Sümer, Necati Gezer ve Ayhan Döner’den oluştu.

Kongrede konuşan Osmangazi Belediyespor Kulübü Lideri Fatih Karayılan,

önceki devir idare heyetine yaptıkları çalışmalardan ötürü teşekkür ederek, “57 vilayetten büyük Osmangazi ilçemizin çocuk ve gençlerinin spor yapabilmeleri için gerekli kaideler oluşturmayı amaçlayan kulübümüz, 20 yıldan beri birçok muvaffakiyete imza atmıştır. Bu muvaffakiyetlerde katkısı olan tüm yönetici, antrenör ve atletlerimize teşekkür ediyorum. Teslim aldığımız bu misyonu, idare heyetindeki arkadaşlarımla birlikte en güzel halde yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Açacağımız yeni branşlar ve hizmete kazandıracağımız yeni tesislerle daha geniş sportmen kitlelerine ulaşmayı hedefliyoruz. Bunun sonucunda sportif muvaffakiyetlerin da geleceğine inancımız tamdır.  Bizi bu misyona layık gören Osmangazi Belediye Liderimiz Sayın Erkan Aydın’a da çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir