Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Öğrenciler soru çözüm kampına girdi

Öğrenciler soru çözüm kampına girdi

gelenekselhaber gelenekselhaber -
4 0

Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kursu’nda fiyatsız olarak üniversiteye hazırlanan 300 öğrenci, soru tahlil kampına girdi.

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu tarafından eğitime kazandırılan Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kursu’nda alanında uzmanlaşmış 11 öğretmen eşliğinde üniversiteye hazırlanan öğrenciler, yaklaşan üniversite imtihanı öncesinde soru tahlil kampına girdi.

Hafta içi her gün sabahtan akşam 20.30’a kadar tempoyu artırmak ismine soru çözen öğrenciler, yapamadıkları soruları ise öğretmenleri eşliğinde çözüyor.

Yaklaşık 1 ay sürecek olan kamp sonrası öğrencilerin seri deneme imtihanlarına da gireceği öğrenildi. Seri deneme imtihanlarının ise haftanın her günü yapılacağı bildirildi.

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz, kurs merkezimizde soru tahlil kampına girdi. Yaklaşan üniversite imtihanı öncesinde hem tempolarını artıyorlar hem de anlamadıkları bahisleri öğretmenleri eşliğinde tekrar gözden geçiriyor. Öğrencilerimiz kamp sonrası seri deneme imtihanlarına da girerek kendi düzeylerini de belirleyecek. Tüm öğrencilerimize şimdiden muvaffakiyetler diliyorum. Eğitime yaptığımız katkılar aratarak devam edecek.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir