Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Natro Miners CEO’su Hasan Soykan: Bulut Madenciliği Geleceği Şekillendiriyor

Natro Miners CEO’su Hasan Soykan: Bulut Madenciliği Geleceği Şekillendiriyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
4 0

Önde gelen sunucu kiralama ve barındırma şirketi Natro Miners, bulut madenciliğinin geleceğini şekillendirmeye yönelik hizmetlerine devam ediyor. Şirketin CEO’su Hasan Soykan, bulut madenciliğinin değerini ve şirketin gelecek planlarını anlattı.

Dijital varlıkların popülerliği arttıkça, kripto para madenciliği bölümü de büyümeye devam ediyor. Bu büyüme, bulut madenciliği hizmetlerine olan talebi artırıyor. Natro Miners CEO’su Hasan Soykan, bulut madenciliğinin geleceğini şekillendirmek için şirketlerinin öncü bir rol oynadığını belirtiyor.

Hasan Soykan, yaptığı açıklamada “Bulut madenciliği, kripto para madenciliği için en tesirli ve verimli yol olmaya devam ediyor. Natro Miners olarak, bu alandaki hizmetlerimizi daima olarak düzgünleştirmeye ve genişletmeye çalışıyoruz” dedi. “Müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunma taahhüdümüzün bir kesimi olarak, güvenlik ve şeffaflık unsurlarına büyük kıymet veriyoruz.” Tabirlerini kullanıyor.

Soykan ayrıyeten, Natro Miners’ın müşteri odaklı bir yaklaşım benimsediğini ve müşteri dayanak hizmetlerini başka bulut madencilik firmalarından ayıran bir özellik olarak gördüğünü vurgulayarak “Müşterilerimiz için süratli ve tesirli tahliller sunma konusundaki taahhüdümüz, işimizin temelini oluşturuyor” diye ekliyor.

Bulut madenciliğinin yanı sıra, Natro Miners birebir vakitte pak güç kullanarak düşük maliyetli madencilik fırsatlarına odaklanıyor. Hasan Soykan, “Enerji maliyetlerini düşürmek, madencilik faaliyetlerinin sürdürülebilirliği için kritik bir faktördür. Bu nedenle pak güç kullanımı, gelecekteki stratejimizin merkezinde yer alıyor” diyor.

Natro Miners’ın bulut madenciliği hizmetlerine kolay erişim sağlama ve müşterilerine en verimli tahlilleri sunma taahhüdünü yineleyen Hasan Soykan, kripto para ünitelerinin büyüyen topluluğunun bir modülü olmaktan gurur duyduğunu belirterek açıklamalarını sonlandırıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir