Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. MNG Kargo yerel üreticiyi desteklemeye devam ediyor

MNG Kargo yerel üreticiyi desteklemeye devam ediyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

MNG Kargo, zeytinyağı, bal ve kaşar başta olmak üzere besin eserlerini, avantajlı fiyatlarla Türkiye’nin dört bir yanına taşıyor. Ayrıyeten şirket, özel olarak sunduğu paketleme ve ambalaj tahlilleriyle taşıma kriterlerine uygun besin eserlerinin inançla taşınmasını sağlıyor. 

Türkiye’nin öncü kargo şirketlerinden MNG Kargo, üreticilere ve satıcılara olan takviyesini sürdürüyor. Zeytinyağı, bal ve kaşar başta olmak üzere lokal üreticilerin ürettiği, taşıma kriterlerine uygun ambalajlarla besin eserlerini Türkiye’nin dört bir yanına taşıyan MNG Kargo, sunmuş olduğu ambalaj tahlilleriyle de yöresel eserleri avantajlı fiyatlarla gideceği noktalara ulaştırıyor. 

Gıda kampanyalarına özel davet idare merkezi kuruldu

 Gıda kampanyası kapsamında zeytinyağı ve bal gönderimleri için özel olarak geliştirilen muhafazalı ambalajlar ile taşıma süreçlerini yürüten MNG Kargo birebir vakitte kolilerin üzerinde eserlere dikkat çekmek için özelleştirilmiş etiketler kullanıyor. İhtimamlı paketleme ve müdafaa sayesinde, eserlerin inançlı ve taze bir biçimde alıcıya ulaşması sağlanırken, besin kampanyası kapsamında kurulan özel davet idare merkeziyle müşterilere daha faal bir dayanak sağlamayı da amaçlıyor. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan MNG Kargo Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Veysi Armağan Kesen“MNG Kargo olarak, geçmişten bu yana gerçekleştirdiğimiz kampanyalarla yöresel zenginliklerimizi Türkiye’nin dört bir yanına taşımaya devam ediyoruz. Kampanya kapsamında besin eserlerine özel geliştirdiğimiz muhafazalı ambalajlar, bilgilendirici etiketler, özel davet idare merkezi ve sunduğumuz 3 iş günü içinde tazmin değerlendirmesiyle müşterilerimizin besin gönderilerini taşıyoruz.” 

 Akdeniz bölgesinde narenciye, elma, fıstık, nar; Karadeniz bölgesinde pirinç, fındık, çay; Marmara ve Ege bölgelerinde ise zeytin ve zeytinyağı başta olmak üzere mevsimine nazaran yetiştirilen tüm eserleri avantajlı taşıma fiyatlarıyla tüketiciler ile buluşturduklarını belirten Kesen, “Her eser kümesine özel olarak kurguladığımız kampanyalarımızla, yöresel zenginlikleri Türkiye’nin tamamına ulaştırıyor, lokal üreticilerimize katkı sağlamaya devam ediyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir