Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Melis Fırat ve Gölge’nin ‘Soygun’ düeti büyük ilgi gördü

Melis Fırat ve Gölge’nin ‘Soygun’ düeti büyük ilgi gördü

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Bir yandan sahne çalışmalarına devam eden müzikçi Melis Fırat, bir yandan da yeni müziklere devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Gölge ile yaptığı ‘Soygun’ düeti toplumsal medya platformlarında milyon izlenmeyi geçti.

Sözleri Hasan Aktürk’e, bestesi Gölge’ye ilişkin Soygun’un klip direktörlüğünü de Serkan Mısırlıoğlu üstlendi. Kısa müddette gelen izlenme başarısı ile ilgili olarak da Fırat, toplumsal medya hesabından şu sözleri paylaştı: ” 3 günde 1 milyon izlenme memnunluğu tanım edilemez ben bu muvaffakiyet kıssasına hayranım iyiki varsınız” emeği geçen tüm takım arkadaşlarına teşekkür etti.

Melis Fırat, “Sahne performanslarım ağır formda devam ediyor. Kalıcı bir dinleyici kitlemin olması benim için çok kıymetli. Bunun için de önceliğim icracı kimliğimin yanında bestekar kimliğimle de göz önünde olmak. Üretmeye devam ederek her proje sonrasında bir üst versiyonuma sahip olup yoluma devam etmek istiyorum. Bunun için tabi ki çok önemli bir disiplinin gerekli olduğunun farkındayım. Son çıkan düet müziğimizde ve daha evvelki müziklerimde disiplin başarısı ve emektir. Bundan sonra ki çalışmalarım da tüm süratiyle devam edecek” tabirlerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir