Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Marble Systems Coverings Fuarına Katıldı!

Marble Systems Coverings Fuarına Katıldı!

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Marble Systems, dünyaca ünlü Coverings- Showcasing Tile & Store Experience 2023 fuarında; mermer, doğal taş, traverten, oniks ve gibisi eser gamını ve projelerini tanıttı.

Tureks Turunç Madencilik yapısı altında; mermer, doğal taş pazarlama ve ihracat alanında öncü şirket Marble Systems, bu yıl da Coverings fuarında yer aldı. 33. kere düzenlenen Coverings- Showcasing Tile & Store Experience 2023 fuarı, Amerika Birleşik Devletleri’nin Orlando kentinde yapıldı. 18-21 Nisan tarihleri ortasında gerçekleştirilen fuara, bölümün profesyonelleri iştirak gösterirken, son trendler ve küresel eserler tanıtıldı. Network, proje ve iş geliştirme alanlarında değerli görüşmelerin gerçekleştiği aktifliğin ziyaretçileri ortasında; ünlü mimarlar, dizayncılar, gazeteciler ve bloggerlar yer aldı. Fuar boyunca Marble Systems’ın standını 1.126 kişi ziyaret etti. 

41 yıllık tecrübesiyle Marble Systems, mermer ve doğal taş ocakçılığına yapılan yatırımla bugün 10 adet maden ocağında çıkarma ruhsatıyla 35bin metreküp üretim hacmine sahip. 1 milyon metrekarenin üzerindeki satış ve üretim hacmiyle 900’den fazla doğal taş fabrikalarında dönüştürülerek iç ve dış yerlerde kullanılıyor. Dünyadaki traverten trendini yaratan marka, traverteni iç yer kullanımına da katarak patentine sahip olduğu farklı yüzey süreçleriyle; mermer, traverten üzere doğal kaynakları daha geniş kullanım alanlarına ulaştırdı. Marble Systems’ın Amerika’da 1000’e yakın bayisi, 7 adet kendine ilişkin deposu ve 12 adet showroomu bulunmakta.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir