Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Küçükçekmeceli Öğrenciler Gençlik Kampı’nda

Küçükçekmeceli Öğrenciler Gençlik Kampı’nda

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Küçükçekmeceli gençler, Küçükçekmece Belediyesi’nin Sakarya Pamukova’da düzenlediği Gençlik Kampı’nda bir ortaya geldi. Gençlerin toplumsal, kültürel, bedensel ve zihinsel gelişimine takviye olmak emeliyle düzenlenen Gençlik Kampı’na 60 öğrenciyi, Belediye Lideri Kemal Çebi uğurladı. Gençlik Kampı’na katılan öğrenciler dört gün boyunca birbirinden eğlenceli etkinliklerle hem öğrenme hem de eğlenme fırsatı buldu.

Spor aktiviteleri, oyunlar, atölyeler…

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen kampta, Bilgievlerinde ve Çocuk Üniversitesi’nde eğitim gören, 12-18 yaş ortası, 60 kız öğrenci tabiatla iç içe unutulmaz bir kamp tecrübesi yaşadı. Gençler, uzman eğitmenler eşliğinde; survivor parkuru, kamp ateşi, akıl oyunları, voleybol, futbol, okçuluk, tabiat yürüyüşü, badminton, kuş müşahedesi, küçük golf, langırt, satranç, ebru sanatı ve kitap okuma üzere çeşitli etkinliklerle keyifli ve verimli bir tatil geçirdi.

Öğrencileri Lider Çebi uğurladı

Öğrencilerle Belediye Binası önünde bir ortaya gelerek,  kamp alanına uğurlayan Küçükçekmece Belediye Lideri Kemal Çebi, “Küçükçekmeceli gençlerin hem tatil yapma hem de toplumsal gelişimlerine katkı sağlamaları açısından gençlik kamplarını çok önemsiyoruz. Bu kampları, öğrencilerimizin yeni eğitim yılına eğlenmiş ve dinlenmiş olarak başlamaları için de farklı bir motivasyon kaynağı olarak görüyoruz’’ diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir