Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Konya Büyükşehir Belediyespor Başantrenör Volkan Ertetik ile “Yola Devam” Dedi

Konya Büyükşehir Belediyespor Başantrenör Volkan Ertetik ile “Yola Devam” Dedi

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Düzenlenen imza merasimi sonrası hislerini paylaşan Ertetik, “Büyükşehir Belediyespor olarak Konya’yı en düzgün biçimde temsil edeceğimizi düşünüyorum. Bana güvenen başkanlarıma çok teşekkür ediyorum. Elimden gelenin en düzgününü yapmaya çalışıp alnımızın akıyla bu işten de çıkacağız” dedi.

Türkiye Sigorta Basketbol Ligi’ne yükselen Konya Büyükşehir Belediyespor, Genel Menajer Gökhan Yalçın ve Başantrenör Volkan Ertetik ile nikah tazeledi.

Önümüzdeki dönem Türkiye Sigorta Basketbol Ligi’nde (TBL) uğraş edecek Konya Büyükşehir Belediyespor’da yeni dönem planlaması şekilleniyor. 2023-2024 dönemine damgasını vuran sarı-siyahlı grup TBL için kolları sıvadı. 

TB2L’de lig etabında çıktığı 14 maçın tamamını kazanarak Türkiye’de tüm basketbol topluluğunun takdirini kazanan Konya Büyükşehir Belediyespor’da yeni dönem için antrenör takımıyla yapılan görüşmeler sonucunda Genel Menajer Gökhan Yalçın ve Başantrenör Volkan Ertetik ile yola devam etme kararı alındı.

İMZA MERASİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Başantrenör Volkan Ertetik için Konya Büyükşehir Belediyesi’nde imza merasimi gerçekleştirildi. Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Koyuncu’nun da katıldığı imza merasimi sonrası hislerini paylaşan Ertetik, herkes için çok güçlü ve hoş bir dönemin geride kaldığını söyledi.

“KONYA’YI EN ÂLÂ FORMDA TEMSİL EDECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM”

Haklı bir gurur yaşadıklarını söz eden Ertetik, “Öncelikle pahalı liderimize ve liderlerimize çok teşekkür ediyorum. Bize çok dayanak oldular. Konya olarak yeni dönemde Türkiye Basketbol Ligi’nde gayret edeceğiz. Yeni bir heyecan, yeni bir soluk. Bizim de yeni olacağımız bir lig. Büyükşehir Belediyespor olarak Konya’yı en yeterli formda temsil edeceğimizi düşünüyorum. Bana güvenen başkanlarıma çok teşekkür ediyorum. Elimden gelenin en uygununu yapmaya çalışıp alnımızın akıyla bu işten de çıkacağız” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir