Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Kıymetli Eşyalarınızı Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar ile Koruyun

Kıymetli Eşyalarınızı Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar ile Koruyun

gelenekselhaber gelenekselhaber -
5 0

Artık yaz aylarında seyahate çıkarken konutta bırakacağınız kıymetli eşyalarınız için endişelenmenize gerek kalmayacak. Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar serisi, mücevherlerinizden değerli dokümanlara, elektronik aygıtlardan başka değerli varlıklarınıza kadar her türlü pahalı eşyanızı itimatla saklayabileceğiniz tahliller sunuyor.

 

Akıllı Kasa

Yale Akıllı Kasa, Yale Home uygulamasının yanı sıra, fizikî anahtar yahut dahili tuş kadrosunu kullanarak açılabiliyor. Lazer kesim kapı ve iki adet kesilmeye sağlam çelik kilitleme mili bulunuyor. Kapı açıldığında ışığı aktifleşiyor. Çıkarılabilir rafı ve kancaları eşyalarınızı nizamlı bir biçimde saklamanızı sağlıyor. Yale Home uygulaması ile, kasanın durumunu her yerden denetim edebiliyorsunuz.

 

Motorlu Kasalar

Yale Yüksek Güvenlikli Motorlu Kasalar, lazerle kesilmiş çelik kapılar ve kesilmeye sağlam çelik kilitleme milleri ile yüksek seviyede güvenlik sunuyor. Kasa şifre, master kod yahut anahtar ile açılabiliyor. Üç yanlış şifre girilmesi durumunda, otomatik olarak bir dakika müddetle kapanıyor. İçindeki ışık sayesinde eşyaların rahatça görünmesini ve kancalar da düzenle saklanmasını sağlıyor.

 

Parmak İzli Kasalar

Yale Yüksek Güvenlikli Parmak İzli Motorlu Kasalar, parmak izi tanıma teknolojisi ile kasaya anında erişim sağlyor. Kasaya 100’e kadar farklı parmak izi izi tanımlanabiliyor. Bu kasalar, lazer kısımlı kapıları ve  kesilmeye dirençli Kilitleme milleri sayesinde  en bedelli eşyalarınız için üstün muhafaza sunuyor. Ayrıyeten, üç yanlış şifre denemesinden sonra otomatik olarak kilitlenme özelliği ile ekstra güvenlik sağlıyor.

Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar serisi hakkında daha fazla bilgi almak için yalehome.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yale Hakkında

Yale, 183 yıldır insanları, yerleri, eşyaları ve en sevdiklerimizi koruyan başkan bir güvenlik markasıdır. Ön kapılar, iç kapılar, dolaplar, paket teslimatları ve daha fazlası için yenilikçi mekanik kilitlerimiz, alarmlarımız, kasalarımız ve akıllı kilitlerimizle dünyanın dört bir yanında milyonlarca mesken ve işyerinin güvenliğini sağlıyoruz. Yale, geçiş çözümlerinde dünya lideri ASSA ABLOY Grubu’nun bir parçasıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir