Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. KEMİAD 4. Açık Masa Tenisi Festivali başladı

KEMİAD 4. Açık Masa Tenisi Festivali başladı

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen açık masa tenisi şenliği başladı.

Bahri Tanrıkulu Spor Salonunda yapılan 4. Kemer Açık Masa Tenisi Festivali’nin açılışına, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, KEMİAD Lideri İstek Sönmez, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Lideri Dinçer Sarıkaya, Kemer Gençlik ve Spor Müdürü Kamil Bozkurt, KEMİAD İdare Şurası Üyeleri ve sportmenler katıldı.

Organizasyon, hürmet duruşunda bulunulmasının akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Kadınlar ve erkekler kategorilerinde yapılacak olan tertibe, 7 ile 83 yaş ortasında toplam 110 atlet katılıyor.

Organizasyonun açılış karşılaşması Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu ile KETOB Lideri Dinçer Sarıkaya ortasında yapıldı.

Müsabaka öncesinde Lider Topaloğlu, maçı galip bitirmesi karşılığında KETOB Lideri Sarıkaya’dan Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kursu’nda üniversiteye fiyatsız hazırlanan 400 öğrenciye yemek vermesini istemesi renkli imgelerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Açılış maçını Lider Topaloğlu’na karşı kaybeden Sarıkaya, öğrencilere yemek kelamı verdi.

Başkan Topaloğlu, Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Kızlar Vilayet Şampiyonası’na katılan Beldibi Ortaokul öğrencileri Aleyna Aslanoğlu ve Gülçiçek Selim ile de özel bir maç yaptı.

Organizasyonun açılışında konuşan Lider Topaloğlu, tertibe katılan atletlere muvaffakiyetler dilediğini belirterek, emeklerinden ötürü KEMİAD Lideri İstek Sönmez’e teşekkür ettiğini söyledi.

KEMİAD Lideri Sönmez ise tertibin şenlik havasında yapıldığını belirterek, “Antalya’dan gelen atletlerin ulaşımı olsun, spora ve atlete verdiği dayanaklar olsun bizi asla kırmayan Kemer Belediye Liderimiz Necati Topaloğlu’na teşekkür ediyorum.” dedi.

Çeşitli dans şovlarının de yapıldığı tertip yarın sona erecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir