Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Kartepe’de AVIS 2024 Şampiyonası Sona Erdi

Kartepe’de AVIS 2024 Şampiyonası Sona Erdi

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kartepe Belediyesi’nin dayanağıyla Kocaeli Araba Sporları Kulübünce Kartepe Bayraktepe mevkisinde düzenlenen yarışlarda 5 başka kategoride 30 atlet gayret etti.

Organizasyonun ikinci gününde 5,87 kilometre uzunluğundaki parkuru 3 kere geçen atletlerden dereceye girenlere mükafatları verildi.

START VERİLDİ

Kartepe Belediye Lider Yardımcısı Mehmet Filiz tarafından yarışın startı verilirken, atletler güçlü parkurda kıyasıya çaba ettiler. Müsabakada dereceye giren atletlere Kartepe Belediyesi Mesire Alanı’nda düzenlenen merasimle mükafatları verildi.  

FİLİZ – Kartepe Belediyesi Lider Yardımcısı Mehmet Filiz tarafından Ulusal kategori 1 de birinci olan İlker Aktaş, Özgür Şenyüz ve Serap Kotan’a kupalarını verdi. 

YALÇIN – KOSDER Başkanı Ceyhun Yalçın tarafından Kategori 2’de birinci olan Engin Apaydın, ikinci olan Metehan Üstünkarcı ve Ayhan Germirli’ye kupalarını verdi. 

KAYA – KOSDER Lider Yardımcısı İlyas Kaya tarafından Kategori 3’de birinci olan Volkan Soyçopur, ikinci olan Burak Dalkılıç ve Murat Çetin’e kupalarını verdi. 

ELBİR – Müsabaka Komiseri Gökhan Elbir tarafından Karegori 4’de birinci olan Cem Yalın, ikinci olan Sinan Soylu ve üçüncü olan Alp Özkaya’ya kupalarını verdi. 

LAFCI – Yönetici Vekili Onur Lafcı tarafından Kategori 5’de birinci olan Bahadır Sevinç, ikinci olan Deniz Dursun ve Burak Söğüt’e kupalarını verdi. 

YILMAZ – KOSDER Başkanı Ceyhun Yalçın tarafından Mahalli Kategori 1’de birinci olan Murat Güremek ve ikinci olan Cafer Talha Yılmaz’a kupalarını verdi. 

GÖKHAN – Müsabaka Komiseri Gökhan Elbir tarafından Mahalli Kategori 2’de birinci olan Kaan Polatoğlu ve Murat Gelgeç’e kupalarını verdi. 

ÇINAR – Kartepe Belediyesi Lider Yardımcısı Mehmet Filiz, tarafından Mahalli Kategori 3’de birinci olan Murat Çetin, ikinci olan Ersin Türkmen ve Şevket Çınar’a kupalarını verdi. 

ÇİÇEK – Kartepe Belediyesi Lider Yardımcısı Mehmet Filiz, tarafından Mahalli Kategori 4’de birinci olan Mehmet Demirkol ve Yusuf Çiçek’e kupaların verdi.   

KARACAOĞLU – Komiserler Lider Gizem Karacaoğlu tarafından Ulusal Bayanlar Ketegori 1’de birinci Serap Kotan ve ikinci olan Yasemin Erikli’ye kupalarını verdi. 

BATIR  – Yarış Genel Sekreteri İlknur Batır tarafından Ulusal Bayanlar Kategori 3’de birinci olan Hande Erdoğan ve ikinci olan Nazan Zorlu’ya kupalarını verdi. 

CEYHUN – KOSDER Başkanı Ceyhun Yalçın tarafından Ekipler kategorisinde birinci olan GP Garage My Team’a kupasını verdi. 

YALIN – KOSDER Başkanı Ceyhun Yalçın tarafından en âlâ parkur kategorisini elde eden Cem Yalın’a kupasını verdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir