Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Kağıtspor’da İbrahim Erçin Dönemi

Kağıtspor’da İbrahim Erçin Dönemi

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Her biri branşında uzman antrenörler rehberliğinde profesyonel atletler yetiştiren, Olimpiyat, Dünya, Avrupa ve Türkiye şampiyonluklarına hazırlayan Kağıtspor Kulübü’nün fevkalâde genel konseyi SEKASEM’de gerçekleşti. Genel heyette Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulüp Başkanlığına İbrahim Erçin seçildi. Yeni idare şurası ve kontrol heyeti üye seçimlerinin de yapıldığı genel heyette Ali Yeşildal vazifesi İbrahim Erçin’e teslim etti. 

 

SPOR KENTİ KOCAELİ 

Kağıtspor Kulübü Başkanlığına seçilen İbrahim Erçin, yeni devirde Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın’ın gelecek kuşaklarımıza hizmet için her platformda söz ettiği gaye ve hedeflerin gerçekleştirilmesi için, tüm Kağıtspor ailesi olarak çaba edeceklerini söyledi. Erçin, “Spor Kenti Kocaeli vizyonuna uygun olarak okullarımız, üniversitelerimiz, spor okulları, mahalle spor kulüpleri iş birliğinde daima birlikte amatör spor ve atletlerin gelişimini sağlayacağız. Kocaeli’nin sportmen yetiştirme merkezi olmasına yönelik yapılandırma çalışmalarında faal olarak yer alıyoruz’’ dedi.

 

YENİ İDARE HEYETİ BELİRLENDİ

Toplantıda idare şurası üyeleriyle kontrol şurası delegelerinin seçimleri yapıldı. Genel konsey sonucunda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü Derneği İdare Şurası asıl listesi şu formda belirlendi; Kulüp Lideri: İbrahim Erçin, İdare Konseyi: Fatih Özkaraaslan, Galip Şentürk, Erhan Öztürk, Ali Bilgi, Alparslan Arslan, Murat Sandalcı, Sezer Ceyhan, Ramazan Kocabıyık, Mehmet Demirel, Burhan Zeydal.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir