Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. İstanbul metrosunda nefes kesen yarış

İstanbul metrosunda nefes kesen yarış

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Londra’daki metro challenge macerası İstanbul’a taşındı

No Reason Co, Londra metrosu ile yapılan meydan okumayı İstanbul metrosunda
gerçekleştirdi. Türkiye’de birinci defa metro ile yarışılan
ve muvaffakiyetle sonuçlanan meydan okumada koşucular ve tüm ekibe
  Samsung Galaxy ekosisteminin öne çıkan eserleri Watch 5 Pro, Flip 4 ve SmartTag eşlik etti.

No Reason Co grubu daha evvel Londra metrosunda gerçekleştirilen ve büyük ses getiren challenge’ı özetleyen ‘Londra metrosundaki kimi istasyonlar kısa… O kadar kısa ki koşması daha az vakit alıyor’ tweet’ini meydan okuma olarak kabul ederek, Subway Pacers projesi ile karşılık verdi. No Reason Co takımının dinamizm ve gücüyle hayat verdiği görüntünün çekimleri, uzaklıkların bir epey zorlayıcı ve uzun olduğu İstanbul metrosunda gerçekleştirildi. Çekimlerde koşucular ve takımın öteki üyeleri, Samsung ekosisteminin öne çıkan eserlerinden Watch 5 Pro, Flip 4 ve SmartTtag’I kullandı. 

İki metro ortasında 1440 metre aralık kat edildi

Tüm dijital platformlarda yayına giren görüntüde, Sağmalcılar ile Büyük İstanbul Otogarı ortasındaki metro istasyonları ortasında koşucuların vakitle yarışına tanıklık ediliyor. Heyecanlı, dinamik bir kurguyla verilen yarış temalı görüntünün başında, No Reason Co takımının üyelerinden birkaçı metro durağında iniyor ve gelecek durağa koşarak metroyu yakalamaya çalışıyor. İstanbul sokaklarında, içinde onlarca basamak merdiven iniş çıkışı ve yokuşu barındıran 1440 metrelik arayı kat eden koşucuların gerilim düzey takibi Watch5 Pro ile yapılırken tıpkı vakitte nabız denetimi ve kaydı da gerçekleştiriliyor. Görüntüde, birebir anda trenin içinde bulunan No Reason Co grubu üyeleri ise, koşucu arkadaşlarını SmartTag aracılığıyla takip ederek anlık olarak nerede olduklarını paylaşarak süreci en sağlıklı biçimde tamamladı. 

Deneme Türkiye’de bir ilk

Türkiye’de bir birinci olma özelliği taşıyan nefes kesen bu koşu denemesinde metro ile yarışırken, Samsung eserleri aracılığıyla da süreç her an takip edildi ve yarış sonucu No Reason Co grubunun başarısıyla sonuçlandı. İki durak ortasında var olan 1440 metrelik arayı koşucuların biri 5 dakika 10 saniye, oburu 5 dakika 30 saniyede kat etti. No Reason Co’nun heyecanlı meydan okumasını izlemek isteyenler https://l24.im/Yut7y Subway Pacers görüntüsüne ulaşabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir