Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. İş, ekonomi, sanayi ve ticaret dünyası vizyoner 23’te buluşuyor

İş, ekonomi, sanayi ve ticaret dünyası vizyoner 23’te buluşuyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Vizyoner’23 “Biz’in Gücü”. MÜSİAD Vizyoner’23 Tepesi 4 Kasım’da İstanbul’da Gerçekleşiyor.

 

İŞ, İKTİSAT, SANAYİ VE TİCARET DÜNYASI VİZYONER’23’TE BULUŞUYOR

 

SAVUNMA ENDÜSTRİNİN ÖNCÜ İSMİ SELÇUK BAYRAKTAR, TİCARET BAKANI ÖMER BOLAT, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MEHMET FATİH KACIR, ESKİ DİYANET İŞLERİ LİDERİ MEHMET GÖRMEZ TEPEDE YER ALACAK

A ULUSAL FUTBOL KADROSU’NUN TEKNİK YÖNETİCİSİ VİNCENZO MONTELLA DA TEPENİN YILDIZ İSİMLERİ ARASINDA

 

Müstakil Endüstrici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 2015 yılından bu yana her iki yılda bir, ulusal ve milletlerarası arenada itibarına bedel katmak ve marka pahasını yükseltmek ismine düzenlediği MÜSİAD VİZYONER tepesinin bu yılki mottosu “BİZ’İN GÜCÜ” olacak. 4 Kasım Cumartesi günü kamu, iş ve iktisat dünyasından üst seviye bir iştirakin olacağı tepe ile iş dünyasının geleceği masaya yatırılacak. 

Zirve, alanında değerli başarılara imza atmış birbirinden kıymetli isimleri ağırlayacak. Hava savunma endüstrinde Türkiye’nin gurur kaynağı ismi Baykar İdare Konseyi Lideri Selçuk Bayraktar, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ın yanı sıra Eski Diyanet İşleri Lideri Mehmet Görmez, yazar ve akademisyen Prof. Dr. Türker Kılıç ve çok sayıda kıymetli isim tepede yer alacak. 

Ayrıca, A Ulusal Futbol Kadrosu’nun başarılı Teknik Yöneticisi Vincenzo Montella da konuşmacı olarak doruğun yıldız isimleri ortasında bulunuyor.

 

 

İŞ DÜNYASININ GELECEĞİ MASAYA YATIRILACAK

Müstakil Endüstrici İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) her iki yılda bir düzenlemiş olduğu ve bu yıl 5.’si düzenlenecek olan Vizyoner yeniden iştirakçilere ve iş dünyasına yönelik ilham vererek, yeni fikirler ve geleceğin iş fırsatlarını kıymetlendirme imkânı sunacak. 4 Kasım’da gerçekleşecek ve geleceğin iş dünyasının gerektirdiği değişiklikleri ele almayı ve iş birliğini artırmayı hedefleyen MÜSİAD Vizyoner, iş dünyasının önderlerini ve düşünürlerini bir ortaya getirerek yenilikçi fikirleri tartışmaya ve geleceğin iş stratejilerini şekillendirmeye odaklanıyor. Doruğa birbirinden başarılı iş insanı, akademisyen, sanatçı ve spor dünyasından da temsilciler katılacak. 

 

SELÇUK BAYRAKTAR AÇILIŞ KONUŞMASI YAPACAK 

Türkiye’nin İHA ve SİHA teknolojisinde dünyada birinci sırlarda yer almasında büyük rol oynayan Baykar İdare Şurası Lideri Selçuk Bayraktar da iştirakçilere Türkiye’nin hem teknolojide hem endüstride geldiği noktayı ve gelecek vizyonunu anlatacak. 

 

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ VE DEĞERLİ KONUŞMACILAR

Birbirinden ilgi cazip konuşmacılarla Vizyoner’23 iştirakçileri ilham veren anlatımlara şahit olacak. Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, İslâm Fikir Enstitüsü (İDE) Lideri Prof. Dr. Mehmet Görmez, Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, Next Akedemi kurucusu Levent Erden, muharrir ve akademisyen Prof. Dr. Türker Kılıç Vizyoner’23’te sahne alacak. Ayrıyeten A Ulusal Futbol Ekibinin başarılı Teknik Yöneticisi Vincenzo Montella da doruğa konuşmalarıyla renk katacak. 

 

MÜSİAD Lideri Mahmut Asmalı’dan 2 Trilyon dolar Hedefi

“2030 yılında, Gayrı Safi Ulusal hasılamızı 2 trilyon dolara çıkartabiliriz”

Kolektif hareketin, Türkiye’nin geleceğini dönüştürme ve onu bölgede daha güçlü bir önder ülke olarak pozisyonlandırma potansiyeline sahip olduğuna dikkat çeken MÜSİAD Genel Lideri Mahmut Asmalı:

 “Kolektif hareketi bir muvaffakiyet katalizörü olarak kullanıp, Türkiye’yi dünyanın önde gelen birinci 10 iktisadından biri olarak konumlandırabiliriz. MÜSİAD olarak bu tezimizi bir hayal olarak sunmayıp aksiyona geçip, kolektif gücümüze inanıp Türkiye’nin muhtaçlığı olan yatırım sermayesine çeviriyoruz. Ülkemizi 2 Trilyon gayrisafi ulusal hasılaya ulaştıracak çalışmalar için sorumluluk alıyoruz.” 

 

VİZYONER’23’TE İŞTİRAKÇİLERİ NELER BEKLİYOR?

Dört başlık ışığında bu sene iştirakçileri geleceğe hazırlama konusunda motive ederek, yerli ve yabancı iş temasları, küresel trendler, ilham ve motivasyon, strateji ve hareket imkânı sunmayı amaçlayan MÜSİAD Vizyoner, 4 Kasım tarihinde “Biz’in Gücü’’ mottosu ile gerçekleşecek. Vizyoner’23 geçmişi bildiğimiz, bugünü anladığımız ve geleceğin dünyasını öngörme aksiyonundan yola çıkarak içinde yaşadığımız dünyayı her manada Fark Etme gayesi taşıyor.

Vizyoner’23 Doruğu;

  • Teknoloji’de Biz’in Gücü’nü
  • Girişimde Biz’in Gücü’nü
  • Dünyayı Değiştirmede Biz’in Gücü’nü
  • Değerlerde Biz’in Gücü’nü göstererek muvaffakiyetleri daha ileriye taşımayı amaçlıyor.

 

TARİH: 4 Kasım Cumartesi 

YER: TİM Show Center/ Sarıyer

SAAT: 08: 00 (Kayıt) / 09: 15 (Başlangıç)

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir