Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. ING Türkiye, Flexi Yaz ile çalışanlarına yaz boyunca uzaktan çalışma imkanı sunuyor

ING Türkiye, Flexi Yaz ile çalışanlarına yaz boyunca uzaktan çalışma imkanı sunuyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
3 0

Esnek çalışma kurallarının öncüsü ING Türkiye, Flexi Yaz çalışma modeli ile yaz boyunca çalışanlarına istedikleri kent ve lokasyondan uzaktan çalışma imkanı sunuyor. Flexi Yaz kapsamında İstanbul Genel Müdürlük ve Kahramanmaraş Operasyon ve Davet Merkezi çalışanları, Haziran ve Eylül ayları ortasında 8 haftaya kadar diledikleri yerden çalışabiliyor.

Çalışan memnunluğu için esnek ve yenilikçi olmayı önceliklendirerek ‘Önce kendin olursun, sonra ING’li’ yaklaşımını stratejisinin merkezine alan, esnek çalışma koşullarının öncüsü ING Türkiye, “Flexi Yaz” ismini verdiği uygulama ile 2020 yılından beri çalışanlarına yaz devirlerinde istedikleri kentte ve lokasyonda çalışma imkanı tanıyor. Flexi Yaz kapsamında İstanbul Genel Müdürlük ve Kahramanmaraş Operasyon ve Davet Merkezi çalışanları, Haziran ve Eylül ayları ortasında 8 haftaya kadar diledikleri yerden uzaktan çalışabiliyor. 

ING’nin esnek çalışma modelleri ile çalışanlar kendilerine ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırabiliyor.

ING Türkiye, hayata geçirdiği tüm uygulamalarda işin gereksinimlerinin karşılandığı ve uyulması gereken yasal gereklilikler ve sorumluluklar yerine getirildiği sürece esnek, özgür ve yenilikçi olmayı önde tutuyor. Çalışanlarına uzaktan ve esnek çalışma modelleri sağlayan birinci banka olan ING, Flexi Yaz dışında çalışanlarının kendilerine ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırmalarına  imkan sunan  ve  kişisel ve mesleksel gelişim alanındaki potansiyellerini ortaya çıkarmalarını hedefleyen dört esnek çalışma modeli daha sunuyor.

Bu modellerden Flexi 365 ile İstanbul Genel Müdürlük ve Kahramanmaraş Operasyon ve Davet Merkezi’nde çalışan, faaliyet gösterdiği iş kolu ve vazifesi uygun olan ING’liler, haftanın beş günü uzaktan çalışabiliyor. Bununla birlikte İstanbul’daki Genel Müdürlük çalışanları büsbütün hibrit çalışma modeline geçtiler, Haftam Flexi ismi verilen bu çalışma modelinde, çalışanlar haftada 3 gün uzaktan, her ayın 3. haftası ise büsbütün uzaktan çalışabiliyor. ING Türkiye Genel Müdürlüğü’nden şubelere kadar tüm ING Türkiye çalışanlarının yararlanabildiği Haftam 3 Gün Flexi ve Haftam 4 Gün Flexi modellerini tercih eden çalışanlar ise, üç yahut dört gün çalışma seçenekleri ile kalan günlerini diledikleri üzere planlayabiliyor.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir