Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. İnci Akü, Japon Teknolojili Ağır Vasıta Ürünlerinin Garanti Süresini 2 Yıla Uzattı

İnci Akü, Japon Teknolojili Ağır Vasıta Ürünlerinin Garanti Süresini 2 Yıla Uzattı

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Dünyanın güç uzmanı İnci Akü, yük nakliyeciliği yapan ağır vasıta ticari araçlarda kullanılan Formul A Taurus Heavy Duty, Maxim A Gorilla Heavy Duty ve EFB Pantera Heavy Duty serilerinin mevcut 1 yıllık garanti müddetini 2 yıla uzattı.  

 

Akü kesiminin öncü şirketi İnci GS Yuasa’nın lokomotif markası İnci Akü, tüketici odaklı yaklaşımı ile müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak uygulamalar sunmaya devam ediyor. İnci Akü, üstün Japon teknolojisi ile geliştirilen İnci Akü Formul A Taurus Heavy Duty, İnci Akü Maxim A Gorilla Heavy Duty ve İnci Akü EFB Pantera Heavy Duty büyük akü serilerinin garanti müddetlerini 2 yıla uzattı. 

 

İnci GS Yuasa Kurumsal İrtibat ve Pazarlama Müdürü Gökçe Yılancıoğlu Tellici, yenilikçi eserleri ile dala dinamizm katmaktan mutlu olduklarını belirterek “Sunduğumuz tüm eserlerde teknoloji ve inovasyonu odağımızda tutarken müşterilerimizin beklentilerini önceliğimize alıyoruz. İnci Akü olarak; Formul A Taurus Heavy Duty, Maxim A Gorilla Heavy Duty ve EFB Pantera Heavy Duty eserlerimizi tasarlarken şoförlerin yüksek elektrik tüketicileri ve ek donanımlara sahip de ağır vasıta araçlarda uzun çevrim ömrü ve şiddetli yol kaidelerinde çalışan araçlarda yüksek titreşim direnci üzere aküden beklentilerini karşılamaya ihtimam gösterdik. EVR (Extra Vibration Resistant) teknolojisine sahip yüksek performanslı akülerimizle, tüketicilerimizin inançlı bir seyahat yapmalarını desteklemeyi amaçlıyoruz.  Bu kapsamda, eserlerimizin 1 yıl olan garanti müddetlerini 2 yıla uzattık. İnci GS Yuasa olarak bu uygulamamız ile hem tüketicilerimizin memnuniyetini sürdürmeyi hem de ağır vasıta araç segmentindeki kalitemizin ve savımızın altını çizmeyi hedefliyoruz.” dedi.

 

İnci Akü Formul A Taurus Heavy Duty, 2 kata kadar daha uzun ömrü* ve 10 kata kadar daha uzun müddet titreşim direnci* ile en güçlü şartlara meydan okuyarak yolun başından sonuna kadar yüksek dayanıklılık vadediyor. Ağır vasıta araçların kesintisiz performans göstermesi için gereken gücün üretilmesini sağlayan ve azamî gücün EVR teknolojisi ile buluştuğu Maxim A Gorilla, 2,5 kata kadar daha uzun ömrü* ile ağır kent trafiğinde dağıtım, taşıma ve ulaşım sağlayan araçlar için yolun başından sonuna kadar yüksek performans gösteriyor. Start-stop ve yüksek elektriksel donanıma sahip uzun yol araçları için özel olarak geliştirilen Pantera Heavy Duty, 2,5 kata kadar daha uzun ömrü* ve 60 kata kadar daha uzun mühlet titreşim direnci* ile ağır vasıta araç şoförlerine yolun başından sonuna kadar üstün performans ve güç sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir