Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İmamoğlu ve Çalık Beylikdüzü’ndeki çalışmaları inceledi.

İmamoğlu ve Çalık Beylikdüzü’ndeki çalışmaları inceledi.

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Lideri Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık ile birlikte ilçede imali devam eden çalışmaları inceleyip yetkililerden bilgi aldı.  Yakın vakitte açılması beklenen Fatih Sultan Mehmet Kültür Merkezi’yle bir hayali gerçeğe dönüştürdüklerini söz eden İmamoğlu, “İSMEK’ten kent tiyatrosuna, kütüphaneden kreşine kadar her şeyi düşünülmüş bir yapı. Bu bölgenin çehresini oldukça değiştirecek. 14 yıllık bir hayali gerçekleştirerek bu yapıtı hem Beylikdüzü’ne hem de İstanbul’a kazandırmanın keyfini yaşıyoruz. Güzel olsun” diye konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Lideri Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık ile birlikte ilçede imali devam eden çalışmaları inceledi. Birinci olarak Yakuplu’da imaline devam edilen Fatih Sultan Mehmet Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulunan İmamoğlu ve Çalık, gruplardan bilgi aldı.

“14 yıllık hayali gerçekleştirmenin keyfini yaşıyoruz”

Yakın vakitte açılması beklenen kültür merkeziyle bir hayali gerçeğe dönüştürdüklerini tabir eden İmamoğlu, “İSMEK’ten kent tiyatrosuna, kütüphaneden kreşine kadar her şeyi düşünülmüş bir yapı. Bu bölgenin çehresini oldukça değiştirecek. 14 yıllık bir hayali gerçekleştirerek bu yapıtı hem Beylikdüzü’ne hem de İstanbul’a kazandırmanın keyfini yaşıyoruz. Güzel olsun” diye konuştu.

İmamoğlu ve Çalık daha sonra Kavaklı ve Barış Mahallelerini birbirine bağlayan Volvo Kavşağı’ndaki çalışmayı inceledi. Beylikdüzü’nün trafik yükünü taşıması için kavşaktaki devam eden çalışmaların yeni eğitim- öğretim periyoduna yetiştirilmesi talimatını veren İmamoğlu, projede çalışan personellere de emeklerinden ötürü teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir