Güzelliğinizle bütünleşen estetik dokunuşlar

Hizmet verdiği her alanda, mükemmeliyetçi, muteber, küresel ve başkan bir marka olma gayesi taşıyan Doku Clinic, inançlı, steril ve hayat değiştiren operasyonlar ile hastalarına gereksinimleri olan her şeyi sunmaya devam ediyor.

İstanbul’un merkezi Şişli’de 5 bin m2 genişliğindeki kliniği ile medikal estetik ve plastik cerrahi alanında A+ hizmet sunan Doku Clinic, 400 sıhhat çalışanı ve 20’ye yakın uzman hekimi ile kalıplaşmış metotların dışına çıkarak  ulusal ve memleketler arası sıhhat standartları doğrultusunda farklı tahlil tekliflerini dünyanın dört bir yanından gelen hastaları ile buluşturuyor.

En son teknolojiyi etik kıymetler çerçevesinde kullanan Doku Clinic, hastalarına en gerçek ve en doğal tahlilleri sunarak; saç ekimi, cilt gençleştirme, bölgesel incelme, lazer tedavileri, dolgu uygulamaları ve plastik cerrahi alanlarında başarılı çalışmaları ile isminden sıkça kelam ettiriyor.

Uzman tabipleriyle sıhhat bölümünde memleketler arası tecrübesi, geniş yelpazedeki son teknoloji medikal aygıtları, kentin merkezindeki şık konsepti ve dikkat cazibeli iç mimarisiyle alanında ilham kaynağı olarak kalıplaşmış metotların dışına çıkan ve farklı tahlil teklifleriyle hastalarına her vakit daha uygun bir ömür kalitesi sağlamayı amaçlayan Doku Clinic’in Plastik Cerrahi alanında sunduğu tanınan iki tedavisini sizler için derledik;

 

Burun Estetiği:

Rinoplasti, burun hali ve boyutunu düzeltmeyi amaçlayan cerrahi bir süreçtir ve çoklukla estetik yahut işlevsel sebeplerle gerçekleştirilir. Estetik rinoplasti, hastanın isteği doğrultusunda burnun daha istikrarlı ve uyumlu bir görünüme kavuşturulmasını gayeler. Bu süreçte, burun ucu, burun sırtı, burun kanatları ve etrafındaki dokuların düzeltilmesiyle şahsa istediği burun hali verilir. Öbür yandan, işlevsel rinoplasti, burun teneffüsüyle ilgili meseleleri çözmek hedefiyle yapılır. Örneğin, burun içindeki septumda eğrilik yahut burun kemiği deformiteleri, teneffüs zorluğuna neden olabilir. Rinoplasti, bu tıp sorunları düzelterek teneffüsü güzelleştirebilir. Rinoplasti, hem estetik dertleri gidermeyi hem de burun işlevlerini güzelleştirmeyi amaçlayarak her iki durumda da hastaların ömür kalitesini artırmayı maksatlar.

 

Meme Estetiği:

Meme estetiği, göğüs dokusunun hal, boyut ve görünümünü değiştirmeyi hedefleyen cerrahi bir operasyon koludur. Bu cerrahi müdahaleler çoklukla göğüs büyütme, göğüs küçültme, göğüs dikleştirme ve jinekomasti üzere prosedürleri içerir. Göğüs estetiği, yalnızca dış görünümü güzelleştirmeyi amaçlamaz, birebir vakitte kişinin vücut imajıyla alakasını ve özgüvenini artırabilir. Göğüs büyütme süreci çoklukla implantlar yahut yağ transferi yoluyla gerçekleştirilirken, göğüs küçültme cerrahisi fazla göğüs dokusunu çıkararak yapılmaktadır. Göğüs dikleştirme operasyonları ise göğsün sarkmasını önlemek yahut düzeltmek için uygulanır. Jinekomasti ise erkeklerde göğüs büyümesi durumunu söz eder ve cerrahi müdahale ile düzeltilir.

Bu estetik operasyonlar, hastanın beden algısını müspet tarafta etkileyerek kendine inancını artırabilir ve ruhsal düzgünlük halini destekleyebilir. Titizlikle hazırlanmış her bir seans, doğal güzelliğinizin ışıltılı bir yansıması olarak hizmet etmeyi amaçlarken, tıpkı vakitte canlandırıcı bir tesir de sunar.

Doğuştan gelen güzelliğinizi sadece korumakla kalmayıp geliştiren, mevcut çekiciliğinizden ödün vermeden özelliklerinizi hassas bir halde vurgulayan lüks bir bakımın keyfini çıkarmak istiyorsanız Doku Clinic’in sunduğu tüm  hizmetler için dokumedical.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Unutmayın, hoşluk seyahatinizde kendinizi sevme ve doğal güzelliğinizi korumak her vakit en değerli adımdır.

*Sayfa içeriği yalnızca bilgilendirme hedeflidir, teşhis ve tedavi için kesinlikle hekiminize müracaatınız.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*