Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Gündoğdu, Derince Sağlıklı Yaşam Parkını inceledi

Gündoğdu, Derince Sağlıklı Yaşam Parkını inceledi

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Genel Sekreter Gündoğdu, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinin çabucak yanında inşa edilen Derince Sağlıklı Hayat Parkında incelemelerde bulundu

Şehir genelinde birçok farklı alanda yatırım yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, var olan projeleri de süratli bir halde bitiriyor. Tamamlanmasına kısa bir mühlet kalan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinin çabucak yanında bulunan 45 dönümlük alan üzerine inşa edilen Derince Sağlıklı Ömür Parkında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu incelemelerde bulundu.

 

ÇALIŞMALAR HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ ALDI     

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelindeki projelerini yakından takip eden Genel Sekreter Gündoğdu, bu defa Derince Sağlıklı Ömür Parkında incelemelerde bulundu. Parkın yakın vakitte tamamlanıp halkın kullanımına açılacağını ve bölgenin çehresini değiştireceğini belirten Gündoğdu, parktaki çalışmalar hakkında Park ve Bahçeler Dairesi Lideri Cenan Turan’dan ayrıntılı bilgi aldı. Ayrıyeten Genel Sekreter Gündoğdu’ya parkın etrafına yapılan yollarla ilgili Fen İşleri Dairesi Lideri Ayşegül Yalçınkaya tarafından bilgi verildi.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir