Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Goodyear Türkiye’ye yeni genel müdür

Goodyear Türkiye’ye yeni genel müdür

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Dünyanın önder lastik üreticilerinden Goodyear’ın Türkiye tertibinde yeni bir atama gerçekleşti. Goodyear Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak vazife yapan Marwa Khairalla, Genel Müdürlük misyonuna getirildi. Daha evvel Genel Müdür olarak vazife yapan Mahmut Sarıoğlu da, Gelişmekte Olan Pazarlardan Sorumlu Lider Yardımcılığı vazifesine atandı. Misyon değişiklikleri 1 Temmuz 2023 itibariyle geçerli olacak.

Dünyanın kıymetli lastik üreticilerinden Goodyear’ın Türkiye tertibinde değerli bir atama gerçekleşti. Goodyear Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak misyon yapan Marwa Khairalla, Genel Müdürlük misyonuna atandı. Genel Müdür olarak misyon yapan Mahmut Sarıoğlu da, Gelişmekte Olan Pazarlardan Sorumlu Lider Yardımcılığı vazifesine getirildi. Misyon değişiklikleri 1 Temmuz 2023 itibariyle geçerli olacak.

 

Türkiye, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde 25 yıllık tecrübeye sahip Marwa Khairalla, Goodyear’ın Türkiye’deki önder pozisyonunu daha da güçlendirmek emeliyle uçtan uca strateji tasarlama ve yürütme konusunda Türkiye tertibinin başında olacak.  

Kahire’deki Amerikan üniversitesi Alexandria Üniversitesi’nden mezun olan Marwa, Atlanta’da Emory Üniversitesi’nde MBA Programını tamamladı. SIG Combibloc, Mondelez International ve Kraft Foods üzere çok uluslu şirketlerde çeşitli yöneticilik vazifelerinde çalışan Marwa, 2020 yılında Gelişmekte Olan Pazarlar Tüketici Lastikleri Yöneticisi olarak Goodyear ailesine katıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir