Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Geleceğinize “Genç İnci” programıyla yön verin!

Geleceğinize “Genç İnci” programıyla yön verin!

gelenekselhaber gelenekselhaber -
3 0

İnci Holding üniversiteden mezun olmaya hazırlanan geleceğin profesyonelleri için 10’uncu sefer düzenlediği Genç İnci Programı ile eşsiz bir meslek fırsatı sunuyor. Yeni mezun Gençler bu programla İnci Holding’in bölümündeki önder pozisyonunu güçlendiren başarılı projelerde yer alarak, mesleklerinde kıymetli bir adım atma fırsatı yakalayacaklar.

İnci Holding küme şirketlerinde meslek yapma fırsatını yakalamak isteyen gençler, 10. Genç İnci Programı’na 31 Mayıs 2023 tarihine kadar başvurabilecekler.

Genç İnci Programı ile her yıl yeni mezunlara iş fırsatı sunan, kesiminde dünya devi şirketlerin emniyetli iş ortağı İnci Holding, bu yıl da küme şirketlerine paha katacak yeni Genç İnci’lerini arıyor. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen programa katılmaya hak kazananlar, İnci Akademi ile başlayacak hibrit gelişim seyahatinde, farklı modüllerde eğitimler alacak ve başka genç yeteneklerle bir ortaya gelerek yüz yüze küme çalışmaları yapma fırsatı bulacak. Gençler, bu gelişim yolcuğu sayesinde, kendini keşfedecekler ve geleceğin profesyonelleri olmak yolunda mesleklerinde değerli bir adım atacaklar. 

Ağırlıklı iş kolu olarak otomotiv tedarik bölümünün yanı sıra hizmet, teknoloji ve toplumsal sorumluluk alanlarında faaliyet gösteren İnci Holding, bu programdan mezun olacak gençlere işe alım fırsatı da tanıyacak. İnci Holding, Cumhuriyet’in 100. yılında programdan mezun olan Genç İncilerin sayısının da 100’ü geçmesini hedefliyor. 

Program, 6 ay sürüyor

Programa katılmak isteyen öğrencilerin üniversitelerin ilgili fakültelerinin 4 yıllık kısımlarında eğitim alması, ileri seviyede İngilizce bilmesi, MS Office uygulamalarına hakim ve üniversite mezuniyet yılının 2023 olması gerekiyor. 6 ay sürecek programda; İnci Holding kuruluşlarından Bakım Tamir, Ar-Ge, Lojistik & Tedarik Zinciri, Planlama, Bilgi Teknolojileri, Üretim, Finansman, Talaşlı İmalat, Kurumsal İrtibat ve OPEX kısımları için işe alım yapılacak. 

İş hayatına İnci Holding şirketlerinde hazırlanmak isteyen gençler, Genç İnci Programı’na 31 Mayıs 2023 tarihine kadar başvurabilecekler.  Detaylı bilgi ve müracaat için https://linktr.ee/inciholding adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir