Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Garenta müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürüyor

Garenta müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürüyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
1 0

Araç kiralama kesiminin yenilikçi markası Garenta, müşteri memnuniyeti odağındaki çalışmalarıyla 2023 yılı sonunda memnuniyet puanını 10 üzerinden 9,5’a yükseltti.

 

Anadolu Kümesi markalarından Garenta, müşteri memnuniyeti odağındaki çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Hem ferdi hem de kurumsal müşterilerine yönelik yaptığı kampanyalar ve marka iş birlikleriyle müşterilerinin gereksinim ve beklentilerine yanıt veren Garenta, 2023 yılı sonu prestijiyle memnuniyet puanını 10 üzerinden 9,5’a yükseltti.

 

Garenta müşteri memnuniyeti alanındaki çalışmaları kapsamında, araç tesliminden 24 saat önceye kadar olan fiyatsız iptal hizmetini bir saat olarak değiştirdi. Böylelikle Garenta kullanıcıları, planları değişip rezervasyonlarını iptal etmek isterlerse bir saat öncesinde iptal süreçlerini fiyatsız olarak gerçekleştirebiliyor. 

 

2024 yılına da müşteri memnuniyeti odağındaki ödüllerle başlayan Garenta, İstanbul Havalimanı ofisindeki yüksek müşteri memnuniyeti puanı sayesinde Booking.com Traveller Review Award mükafatını kazandı. Garenta’nın Nevşehir Havalimanı ofisi ise hizmetleriyle Rentalcars.com tarafından Customer Favourite Award mükafatına layık görüldü.

 

Müşteri memnuniyetinde liderlik hedeflediklerini söyleyen Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Şafak Savcı, “Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza sürat kesmeden devam ediyoruz. Aldığımız mükafatlar de gösteriyor ki bu alanda gerçek yoldayız. 2023 yılı içerisinde tam 70 bin müşteri anketi yaptırdık. Bu anketlerin sonucunda memnuniyet oranımız yüzde 95 olarak gerçekleşti. Yakın vakitte web sitemizi ve taşınabilir uygulamamızı, kullanıcı tecrübesini daha da güzelleştirecek özelliklerle devreye alıp Garenta kullanıcılarına yeni projeler sunacağız. Buna ek olarak müşterilerimize uçtan uca eksiksiz bir tecrübe yaşatmak için ofis tasarımlarımızı müşteri odağında geliştiriyor, onların konforunu önceliklendirdiğimiz yenileme çalışmaları yapıyoruz. Daha çağdaş, rahat ve şık ögelerle desteklenen ofislerimiz, müşterilerimizin hizmetine girmeye başladı. Çalışmalarımıza orta vermeden müşterimizi merkeze alan faaliyetlerimizi ve yeniliklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

  

Garenta Akademi birinci mezunlarını verdi

 

2023 yılının son aylarında hayata geçen Garenta Akademi, geçtiğimiz günlerde birinci mezunlarını verdi. Garenta Akademi’deki birinci modülü muvaffakiyetle tamamlayan Garenta’nın İstanbul bayi müdürleri, Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Şafak Savcı’nın iştirakiyle gerçekleşen merasimde sertifikalarını aldı. Türkiye’nin dört bir yanındaki 85 ofisine sağladığı bu eğitim ile Garenta, dalda bir unsur imza attı.

 

İnteraktif eğitimlerden sunumlara kadar birçok içerik bulunan platformda birinci olarak “Garenta Benim” ismi altında hazırlanan eğitimde ofis çalışanlarına temel süreçleri anlatan, olumsuz hadiselere değinen, temel davranış eğitimi öğeleri içeren birçok husus işlendi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir