Eğlence Dolu Yaz Spor Okulları Kapılarını Açıyor..!

Zeytinburnu Belediyesi’nin 5-16 yaş ortası çocuklar için yaz periyodu boyunca fiyatsız olarak hizmet vereceği ‘Yaz Spor Okulları’na kayıtlar başladı.  

Zeytinburnu Belediyesi’nin 10 farklı branşta eğitim vereceği “Yaz Spor Okulları”nda cümbüş dolu yeni bir periyot başlıyor. Zeytinburnu’ndaki okullarda eğitim gören 5-16 yaş ortası tüm öğrencileri branş eğitimlerinden fiyatsız faydalanabilecekler. Yaz Spor Okulları’na 13 – 23 Haziran 2023 tarihleri ortasında; www.zeytinburnu.istanbul, Zeytinburnu Belediyesi, Merkezefendi ve Beştelsiz Yüzme Havuz’larındaki kayıt merkezlerinden müracaat yapılarak iştirak sağlanabilecek.

10 FARKLI SPOR BRANŞINDA EĞİTİM VERİLECEK

4 Temmuz – 8 Eylül 2023 tarihleri ortasında toplam 10 hafta sürecek olan ‘Yaz Spor Okulları’nın 9 haftalık devri eğitimle geçecek. Son hafta ise her branşa özel olmak üzere turnuvalar düzenlenecek. Kendi alanında 40 uzman eğitmenle birlikte hizmet verecek olan Yaz Spor Okulu’nda; yüzme, basketbol, tenis, masa tenisi, taekwondo, binicilik, okçuluk, jimnastik, voleybol ve buz pateni branşları yer alacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*