Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Ege Bölgesi’nin ve Anadolu’nun En İyi İşverenleri™ listeleri 25 Temmuz’da açıklanacak!

Ege Bölgesi’nin ve Anadolu’nun En İyi İşverenleri™ listeleri 25 Temmuz’da açıklanacak!

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Great Place To Work®’ün tahlil ve değerlendirmeleri sonucunda Ege’nin En Âlâ İşverenleri™ ve Anadolu’nun En Güzel İşverenleri™ listeleri 25 Temmuz 2023’te açıklanacak. Liste değerlendirmesine dahil olmak isteyen Ege ve Anadolu bölgesi merkezli şirketlerin 15 Mayıs 2023 tarihine kadar Great Place To Work® Sertifikası™ sürecine katılarak liste kriterlerini karşılıyor olması gerekiyor. 

Sahip olduğu bilgilerle bir işyerini mükemmel hale getiren ögelerin neler olduğunu ortaya koyan ve işyeri kültürü ile çalışan tecrübesi konusunda küresel otorite kabul edilen Great Place To Work®, bölgesel En Yeterli İşveren™ listeleri olan Ege’nin En Âlâ İşverenleri™ ve Anadolu’nun En Âlâ İşverenleri™  listelerini 25 Temmuz’da açıklayacak. Liste değerlendirmesine dahil olmak isteyen Ege ve Anadolu bölgesi merkezli şirketlerin 15 Mayıs 2023 tarihine kadar Great Place To Work® Sertifikası™ sürecine katılarak liste kriterlerini karşılıyor olması gerekiyor.

Eyüp Toprak: “Çalışan tecrübesi, geleceğin şirketlerinden biri olmak için en değerli yatırım”

İş dünyasındaki dönüşüme dikkat çeken Great Place To Work® Türkiye CEO’su Eyüp Toprak, “Great Place To Work® olarak yaklaşık 30 yıldır herkes için kusursuz işyerleri oluşturma dileğindeyiz ve 2030 yılına kadar dünyadaki tüm şirketlerin yüksek itimat kültürü yaşayan tertipler olmasını hedefliyoruz. 2023 yılı, dünya ve Türkiye’de iş yapış hallerinin ve iş modellerinin büyük dönüşüm yaşadığı bir yıl. Küreselleşme ve hibrit yahut uzaktan çalışma modelleriyle patronlar, yeni yetenekleri kuruma çekme ve mevcut yetenekleri elde tutma ismine en sıkıntı periyottan geçiyorlar. Geleceğin iş yerlerini inşa etmek ve iş dünyasından küresel bir tesir yaratmak isteyen tertipler için insan ögesi ve çalışan tecrübesi hiç olmadığı kadar değerli hale geldi. Şahane işyeri olmak ismine İNSAN’ı merkeze koymak gerekiyor. Daha fazla insanın hayatına müspet manada dokunulmalı, çalışanlarımızın refahı yükseltilmeli, onların hayatları güzelleştirilmeli ve işlerinden meskenlerine döndüklerinde birebir hisleri ailelerine taşımaları sağlanmalı. Great Place To Work® Sertifikası™, daha fazla çalışan bağlılığı sağlamak ve yeteneklerin tertibe iştiraki için küresel geçerliğe sahip bir tescil evrakı. Ege Bölgesi ve Anadolu’daki tertiplerin sertifika süreçlerine dahil olmaları, global bir patron olmaları ismine önemli” dedi.

Harika işyerleri, Great Place To Work® Sertifikası™ ile belgeleniyor

Great Place To Work®, farklı büyüklük ve dallardaki tertiplere 30 yıldan fazla müddettir harika iş yeri olmaları ve kendilerini geliştirmeleri konusunda ölçmeler yaparak, araştırma ve danışmanlık hizmeti veriyor. Bu bağlamda Great Place To Work®, çalışanların mevcut işyerlerindeki tecrübesine odaklanan Trust Index™ anketi ve Culture Audit™ for All metodolojisiyle tertibin herkes için mükemmel bir iş yeri oluşturmadaki tecrübelerini ölçümlüyor, raporluyor ve yol haritaları çıkartıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir