Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Efes Selçuklu Sporcular Çeşme’de Yapılan Yarımada Spor Oyunlarına Katıldı

Efes Selçuklu Sporcular Çeşme’de Yapılan Yarımada Spor Oyunlarına Katıldı

gelenekselhaber gelenekselhaber -
3 0

İzmir’in Çeşme Belediyesi’nin mesken sahipliğinde 6-11 Mayıs tarihlerinde düzenlenen 17. Yarımada Spor Oyunları final müsabakaları ile bugün sona erecek.

Aralarında Efes Selçuk’un da bulunduğu 9 ilçenin iştiraki ile 15 branşta 2050 atletin yarıştığı 17. Yarımada Spor Oyunları tüm atletlere unutulmaz heyecan yaşattı.

Efes Selçuk’ta faaliyet gösteren birçok spor kulübünden 197 atlet ve 18 antrenör ile yarışlara katılan Efes Selçuklu tüm sportmenlerin ulaşımı, tişörtleri ve kumanyaları belediye tarafından karşılandı.

Bugün yapılacak olan final müsabakalarında tüm atletlere muvaffakiyetler dileyen Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel; “Sporun her alanında var olmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Çeşme Belediyesi’nin mesken sahipliğinde gerçekleşen bu tertipte Efes Selçuklu atletlerimize dayanak olmak ve onların heyecanına ortak olmak bizlere inanılmaz bir keyif veriyor. Final maçında bir sefer daha tüm atletlerimize muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Efes Selçuk Belediyesi’nin takviyesi ile 17.Çeşme Yarımada Spor Oyunları’na katılan Efes Selçuklu sportmenler müsabakada, Plaj voleybolu, Küçük voleybol, 3×3 Basketbol, Gençler Futbol, Yıldız Futbol, Dart, Masa Tenisi, Kros, Yüzme, Satranç, Badminton ve branşlarında iştirak gösterdiler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir