Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. CBOT GPT ile Şirket İçi İletişimde Köklü Değişim

CBOT GPT ile Şirket İçi İletişimde Köklü Değişim

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Türkiye’nin önde gelen yapay zeka şirketi CBOT, iş dünyasında büyük bir değişim yaratıyor. CBOT’un GPT teknolojisi sayesinde, şirketler artık süratli, akıllı ve geniş kapsamlı chatbotlar oluşturmanın avantajlarını deneyimliyor. Bu yenilikçi tahlil, CBOT GPT ismini taşıyor ve ağır bilgi içeren veritabanları, sistemler ve dokümanlar üzere kaynaklardan beslenerek çalışanlara dayanak olacak chatbotlar oluşturmanıza imkan tanıyor.

Türkiye’de bu teknolojiyi birinci sunan şirket olarak CBOT, şirketlerin iç irtibatını ve iş süreçlerini modernleştirmelerine imkan tanıyor ve iş dünyasının dijital dönüşümünü hızlandırıyor. Yenilikçi şirket, yapay zeka alanında liderliğini sürdürüyor ve müşteri hizmetleri otomasyonunda sunduğu özelleştirilebilir ve sağlam GPT teknolojisi tabanlı tahlillerle Türkiye ve dünya genelindeki şirketlere geleceğin teknolojisinin kapılarını aralıyor.

CBOT GPT ile İş Süreçlerinde Çığır Açan Değişim

CBOT GPT, şirketlerin iç irtibatını ve iş süreçlerini büyük ölçüde düzgünleştiriyor. Bu teknoloji, çalışanların insan kaynaklarıyla ilgili sorularını süratli ve gerçek bir formda yanıtlamak için kullanılıyor. Ayrıyeten davet merkezi gruplarına takviye sağlayarak davet tahlil müddetlerini kısaltıyor. Bu sayede şirketler, çalışanlar ve müşterileriyle daha tesirli irtibat kurabiliyor ve verimliliği artırıyor.

Özelleştirilmiş Lisan Modelleri ile İş Süreçlerinizi Dönüştürün

CBOT GPT, GPT modelinin doğal lisan sürece ve yapay zeka yeteneklerini kullanarak kurumların kendi datalarına dayalı, özelleştirilmiş lisan modelleri oluşturmasına imkan tanıyor. Bilhassa bankacılık, sigortacılık, havayolları, telekomünikasyon, kamu hizmetleri üzere düzenlemelere tabi dallarda faaliyet gösteren şirket ve kurumlar, CBOT GPT’yi kendi altyapılarında kolaylıkla kullanarak verimliliği artırıyor.  CBOT GPT’nin sunduğu pahanın değerli bir kısmı de şirketlerin çalışanları ile irtibatlarını kolay, verimli ve aktif bir formda kurgulayarak, şirketin genel verimliliğini ve çalışan memnuniyetini artırmalarını sağlamasında yatıyor.

Veri Güvenliği ve Yerinde Çözüm

CBOT GPT, Türkiye’de data müdafaa ve şahsî dataların güvenliği konusundaki hassasiyeti ile dikkat çeken bir yapay zeka chatbot modelini sunuyor. Türkiye’nin önde gelen yapay zeka şirketi olarak, CBOT şirketlerin iç irtibatını ve iş süreçlerini modernleştirmelerine imkan tanıyor ve iş dünyasının dijital dönüşümünü hızlandırıyor. CBOT GPT, son teknolojiyle oluşturulan inançlı, geniş kapsamlı ve özelleştirilebilir bir tahlil sunarak iş dünyasının geleceğine akıllı bir yatırım olarak öne çıkıyor.

CBOT CEO’su Mete Aktaş, CBOT GPT’nin şirket içi irtibatta ve iş süreçlerinde ihtilal yarattığına dikkat çekerek şunları söyledi: “GPT teknolojisi, şirketlerin iş süreçlerini ve çalışanları ile bağlantısını yine şekillendirme potansiyeline sahip. Çalışanlara yönelik chatbotlarımız, CBOT GPT ile yalnızca mevcut durumu değil, tıpkı vakitte diyalogsal yapay zekanın geleceğini de dönüştüren devrimsel bir adım. Ağır ARGE çalışmalarımız sayesinde oluşturduğumuz CBOT GPT’nin önümüzdeki yıllarda, iş dünyasında geleceğin teknolojisinin kapılarını açtığına şahit olacağız. Yapay zeka, şirketlerin irtibat biçimlerini yine tanımlayarak, tüm kesimlerde gerçek bir dönüşüme öncülük edecek” diyor.

CBOT Hakkında:

2017 yılında kurulan Türkiye’nin başkan yapay zeka şirketi CBOT, yapay zeka tabanlı müşteri hizmetleri otomasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. Müşteri hizmetleri, satış, pazarlama, çalışan takviye masaları üzere bir çok farklı emelle hayata geçirdiği yapay zeka tabanlı sanal asistanlar, Türkiye’de ve Dünyada kıymetli yapay zeka projeleri ortasına girmiş, çeşitli mükafatlar almıştır. Gartner raporlarında yer alan ve Meta’nın WhatsApp Business Tahlil Sağlayıcı Partneri olan CBOT, kurumların, son kullanıcılara 7/24, anında kesintisiz ve şahsileştirilmiş bir hizmet sunmalarını, satışları ve müşteri memnuniyetini artırmalarını sağlamaktadır. CBOT hem Chat GPT ye entegre olarak hem de kurumsal kullanıma özel GPT modelleri oluşturduğu eseri CBOT GPT ile kurumlara, son teknolojiye sahip tahlilleri keşfetme ve bunları uygulayarak dijital dönüşümde bir adım öne geçme fırsatı sunmaktadır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir