Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Çankaya’nın Emekçileri Bayram Temizliğinde

Çankaya’nın Emekçileri Bayram Temizliğinde

gelenekselhaber gelenekselhaber -
3 0

Çankaya Belediyesi Temizlik İşçileri, bayramda da köşe bucak temizliğe devam ediyor. Çankaya Belediyesi ekipleri, günlük temizlik ve çöp toplama çalışmalarının yanı sıra toplu temizlik, pazar yerlerinin ve ibadethanelerin hijyenik hale getirilmesi çalışmalarını da düzenli olarak sürdürüyor.

Çankaya Belediyesi, 7/24 yaptığı günlük temizlik ve çöp toplama çalışmalarını bayramda da sürdürdü. Mahallelerdeki büyük alanlarla, pazar yerleri ve ibadethanelerde toplu temizlik çalışmalarına da devam eden belediye ekipleri, ev eşyası ve budama artıklarını da plan dahilinde topluyor. Konteynerleri ve çevrelerini yıkayarak kötü koku ve sinek oluşumunu engelleyen temizlik ekipleri, kolay kullanımlı kompozit çöp torbalarını da sıklıkla değiştiriyor.

İlçe genelindeki çöp toplama ve sokak temizliği çalışmalarını düzenli olarak sürdüren Çankaya Belediyesi, toplu temizlik ile sağlıklı bir kent ortamı oluşturmak için çalışıyor. Vatandaşların sağlıklı ortamlarda alışveriş yapmaları amacıyla pazar yerlerinde yürütülen temizlik ve dezenfekte çalışmaları da bölgenin ve pazarın durumuna göre gece-gündüz sürüyor. Ekipler, vatandaşların ibadetlerini gerçekleştirdikleri camileri de önceden belirlenen bir program dahilinde hijyenik hale getiriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir