Çankaya’da asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor 

Çankaya Belediyesi yaz aylarında yoğunluk verdiği asfalt çalışmalarına tüm süratiyle devam ediyor. Belediye takımları, Kırkkonaklar 358. Sokak, Ayrancı Yunus Nadi Sokak’ta tamir ve tam kaplama asfalt çalışmalarını tamamladı. 

Mayıs ayı başında asfalt dönemini açan Çankaya Belediyesi, mevsim normallerinin üstünde geçen yağışlı havalardan sonra asfalt çalışmalarına süratle devam ediyor. Çankaya Belediyesi, bu hafta Kırkkonaklar 358. Sokak, Ayrancı Yunus Nadi Sokak’taonarım ve tam kaplama asfalt çalışmalarını tamamladı. Ekipler hafta sonuna kadar çeşitli mahallelerde gereksinim duyulan yerlerde çalışmalarını sürdürecek. Yakupabdal Mahallesinde yer alan Asfalt Üretim Tesisinde de kendi personeli ile ilçenin muhtaçlığı olan asfaltı üreten ve vatandaşın hizmetine sunan Çankaya Belediyesi, Aralık ayına dek sürecek asfalt çalışmalarında gereksinime nazaran tüm ilçede çalışmalarını tamamlamış olacak.

 HEDEF 115 BİN TON
Çankaya Belediyesi, ilçede yer alan 123 mahalle ve 4 bine yakın sokakta tam kaplama asfalt ve tamirat çalışması yapıyor. Sokakların yanı sıra caddelerde de asfalt çalışmalarını koordineli bir formda sürdüren Çankaya Belediyesi 2023 yılı için hedeflediği 115 bin ton asfaltı ilçede kullanmış olacak. 

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”
Gerçekleştirdiği yatırım ve hizmetlerle ilçenin çehresini değiştiren Çankaya Belediye Lideri Alper Taşdelen, “Vatandaşlarımızın düzgün ki Çankaya’da yaşıyorum diyebilecekleri hizmetleri birer birer yerine getiriyoruz. İlçe sakinlerimizin kendilerini rahat, huzurlu ve keyifli hissedecekleri bir Çankaya için tüm çalışma arkadaşlarımızla gece gündüz çalışıyoruz” diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*