Geleneksel Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Canik’te Gençler Parkurları Titretiyor

Canik’te Gençler Parkurları Titretiyor

gelenekselhaber gelenekselhaber -
2 0

Canik Belediyesi Akademiye Hazırlık Kursları’nda gençler amaçlarına emin adımlarla ilerliyor.

Canik Belediyesi Akademiye Hazırlık Kursları, gençlerin ağır iştirakiyle devam ediyor. Canik’te özel olarak hazırlanan parkurlarda fiyatsız olarak Akademi Sınavları’na hazırlanan gençler, alanında uzman antrenörler eşliğinde kişisel olarak performans çalışmaları gerçekleştiriyor. Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’nde devam eden Akademiye Hazırlık Kursları’nda alanında uzman antrenörler tarafından akademi imtihanlarına hazırlanan gençlerin gelişimleri takip edilerek onlara özel olarak çalışma programı hazırlanıyor.

 

Uzmanlardan Birebir Eğitim

Alanında uzman antrenörler eşliğinde akademi imtihanlarına Canik Belediyesi Akademiye Hazırlık Kursları’nda hazırlanan gençler, hayallerindeki mesleğe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Canik Belediyesi tarafından BESYO, POMEM, MSÜ ve Bekçilik imtihanlarına hazırlanan gençlere her bir imtihan için özel olarak hazırlanan parkurlarda eğitim verilen Canik Belediyesi Akademiye Hazırlık Kursları’nda, alanında uzman antrenörler küme çalışmalarının yanı sıra gençlerin parkur performansını yakından takip ederek kendileriyle özel olarak çalışmalar gerçekleştiriyor.

 

“Gençlerimizin ebediyen yanındayız”

“Gençlerimizin hayallerine giden yolda sürekli yanındayız” diyen Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, Canik Belediyesi Akademiye Hazırlık Kursları’na gençlerin ağır bir ilgi gösterdiğini belirterek kelamlarına şöyle devam etti, “Akademiye Hazırlık Kurslarımızı sürat kesmeden sürdürüyoruz. Her imtihan devrinde, alanında uzman antrenörlerimiz ve özel hazırlık parkurlarımızla akademi imtihanlarına hazırlanan gençlerimize fiyatsız bir formda eğitim veriyoruz. Gençlerimiz Akademiye Hazırlık Kurslarımıza ağır bir ilgi gösteriyor. Gençlerimize itimadımız tam. Akademi imtihanlarında ter dökecek tüm gençlerimize şimdiden muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir